Zbiórka Staruszek Ramzes, zbiórka lipiec - zdjęcie główne

Staruszek Ramzes, zbiórka lipiec

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Ramzes jest bardzo starym psem. Do przytuliska trafił prawe dwa lata temu, ale nikt go nie szukał. Po jakimś czasie został przez mnie zabrany do hotelu w nadziei na znalezienie mu domu. Niestety to jak na razie płonne nadzieje. Ramzesowi poza starością nic nie dolega, ale nie ma chętnych na adopcję tak starego i dość sporego psa. Jego największym problemem jest utrzymanie w hotelu, być może zostanie w nim dożywotnio. 

Psy w Fundacja Hospicjum dla Kotów Bezdomnych prowadzi Jacek Barczak

Proszę o pomoc w opłaceniu kosztów pobytu Ramzesa. 

Komentarze


 • irena - awatar

  irena

  09.07.17
  09.07.17

  a sobie mieszkaj!! pozdrawia alaska

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   05.08.17
   05.08.17

   Dziękuję bardzo.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.07.17
  01.07.17

  Ramzes, zdrowia psiaku! 💝

  • Jacek Barczak - awatar

   Jacek Barczak - Organizator zbiórki

   05.08.17
   05.08.17

   Dziękuję bardzo.

400 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Jacek Barczak - awatar

Jacek Barczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

irena - awatar
irena
110
Sylvia Lipiecki - awatar
Sylvia Lipiecki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij