14 grudnia dostaliśmy zgłoszenie o małej potrąconej suczce leżącej na przystanku. Okazało się, że mała 4 kilowa, około 10 miesięczna suczka ma pęknięcie kości miednicznej i otarcia łap. Wszystko zmierzało ku dobremu i przerażona Suzi zaczynała ufać opiekunom z domu tymczasowego, wszystko ładnie się goiło, ale okazało się, że najgorsze przed nią...

Kilka dni po przybyciu do domu tymczasowego zaczęła wymiotować, a później wszystko potoczyło się już na prawdę dramatycznie.

Krwisty kał spowodował, że Sunia wylądowała na ostrym dyżurze - diagnoza zabrzmiała jak wyrok - PARWOWIROZA. Zawsze te słowa zwalają nas z nóg. To bardzo groźna i ostroprzebiegająca choroba. Suzi osłabiona po wypadku miała małe szanse na przeżycie..

Dzięki cudownej opiece tymczasowych opiekunów i lekarzy weterynarii, stan suczki jest w tym momencie nadal ciężki, ale stabilny. Ma szanse na przeżycie! 

Całe leczenie, łącznie z podaniem surowicy będzie kosztowało około 1500 zł jeżeli wszystko przebiegnie bez komplikacji. Nie dysponujemy takimi środkami, ale nie mogliśmy pozostawić jej bez opieki. Liczymy na cud i dobrych ludzi, którzy wesprą nas w walce o to życie. Bo "ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa"!

Suzi przebywa pod opieką lecznicy Rex-1 w Tarnobrzegu. Jeżeli ktoś chciałby uzyskać więcej informacji na jej temat zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

tel: 665 773 233

Komentarze

  • Angelika - awatar

    Angelika

    26.12.18
    26.12.18

    Zdrówka maleńka

Wpłaty - 32

Montana - awatar
315
Montana
Halina Jaskula - awatar
20
Halina Jaskula
Anna Bednarz - awatar
40
Anna Bednarz
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Rafau - awatar
20
Rafau
Beata Styś - awatar
50
Beata Styś
Monika Socha - awatar
88
Monika Socha
TeamPychotka - awatar
20
TeamPychotka
Micz - awatar
10
Micz

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij