Zbiórka Ratujmy buldożke Mimi - miniaturka zdjęcia

Ratujmy buldożke Mimi

Zbiórka Ratujmy buldożke Mimi - zdjęcie główne

Ratujmy buldożke Mimi

2 304 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać teraz
 
Anna Koman - awatar

Anna Koman

Organizator zbiórki

W maju tego roku adoptowałyśmy drobną buldożkę Mimi - maleńką kupkę nieszczęścia. Suczka przyjechała do nas z pseudohodowli, gdzie traktowano ją jak maszynkę do rodzenia szczeniaków.  Nie wiemy jak wiele razy rodziła, ale jej ciałko świadczy o tym, że bardzo często. U nas w domu okazało się, że jest skrajnie zaniedbana. Była śmierdząca, bardzo wychudzona, w uszach rozwinął się stan zapalny, gruczoły wymagały płukania. Słowem obraz nędzy i rozpaczy. Suczka była zalękniona i uciekała przed nami. To były długie miesiące pracy z Mimuszkiem... Uczyłyśmy ją, że człowiek nie zawsze jest zły, że można mu zaufać. Małe postępy bardzo cieszyły,  jednak po kroku naprzód nierzadko następowały dwa kroki w tył. Wielomiesięczna i często mozolna praca przyniosła jednak efekty. Z tym sobie poradziłyśmy, jednak nadal pozostawała kwestia zdrowia. Weterynarz stwierdził konieczność pilnej sterylizacji oraz usunięcia guza, który Mimi ma wewnątrz pyszczka. 

Guz jest bardzo bolesny i utrudnia Mimi jedzenie, a Mała powinna przybierać na wadze. Trzeba sprawdzić czy guz nie jest nowotworem. Z naszej strony zrobiłyśmy wszystko co mogłyśmy, aby Mimi czuła się chciana, kochana a przede wszystkim była zdrowa. Jednak Mimi jest naszym drugim buldogiem a pierwsza suczka Czesia jest równie wymagająca. Do tej pory pokryłyśmy koszty leczenia (na zdjęciach przykładowe wydatki). Prosimy o wsparcie finansowe ponieważ zostałyśmy z tym same i nie mamy już środków na dalsze leczenie Mimi. 

Zabiegi jakie czekają buldożkę:

sterylizacja z usunięciem guza  700zł

korekta podniebienia  700zł

usunięcie kamienia i zepsutych zębów  200zł

 Jak widać na zdjęciu jej ząbki są w bardzo złym stanie. Przednie są starte do linii dziąseł. Prosimy otwórzcie swoje serca na los buldożki która w swoim 7-letnim życiu przeszła już tak wiele.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Koman - awatar

  Anna Koman

  20.10.18
  20.10.18

  Drodzy Darczyńcy, mija druga doba po operacji Mimi. Zabieg nie przebiegł tak, jak planowałyśmy... Podczas badania weterynarz znalazł u Mimi drugi guz - tym razem na sutku oraz przepuklinę wielkości pięści. W tej sytuacji priorytetem były usunięcie guzów oraz zaopatrzenie przepukliny. Sterylizacja została odłożona na później. Pomimo bardzo długiej narkozy Mimuszek bardzo dobrze zniosła operację i obyło się bez komplikacji. Oba guzy poszły do badania histopatologicznego, na wyniki czekamy 2 tygodnie. Mamy nadzieję, że nie będą to zmiany złośliwe, bo to oznaczałoby długie leczenie... W związku z koniecznością przeprowadzenia niezaplanowanych zabiegów koszty leczenie wzrosły o kilkaset złotych a planowane zabiegi nadal przed nami. Dlatego kontynuujemy zbiórkę na dalsze leczenie Mimi. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tempa i wysokości zbiórki - bardzo za to dziękujemy każdemu, kto się do tego przyczynił. Jednocześnie prosimy o dalsze wpłaty i udostępnienie zbiórki dla Mimuszka.

  Zdjęcie aktualizacji 20 984

Komentarze


 • Aleksandra Wiecka - awatar

  Aleksandra Wiecka

  17.10.18
  17.10.18

  Powodzenia mała 😍

 • Asha Palka - awatar

  Asha Palka

  17.10.18
  17.10.18

  Powodzenia I duzo zdrowka!

 • artur - awatar

  artur

  17.10.18
  17.10.18

  popieram takie akcje

 • Iwona z Melą - awatar

  Iwona z Melą

  17.10.18
  17.10.18

  Wracaj do zdrowia Mimi ❤️🐾

2 304 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać teraz
 
Anna Koman - awatar

Anna Koman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sybi - awatar
Sybi
20
Julia Chojnacka - awatar
Julia Chojnacka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij