Zbiórka Ratujmy buldożke Mimi - zdjęcie główne

Ratujmy buldożke Mimi

2 304 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Koman - awatar

Anna Koman

Organizator zbiórki

W maju tego roku adoptowałyśmy drobną buldożkę Mimi - maleńką kupkę nieszczęścia. Suczka przyjechała do nas z pseudohodowli, gdzie traktowano ją jak maszynkę do rodzenia szczeniaków.  Nie wiemy jak wiele razy rodziła, ale jej ciałko świadczy o tym, że bardzo często. U nas w domu okazało się, że jest skrajnie zaniedbana. Była śmierdząca, bardzo wychudzona, w uszach rozwinął się stan zapalny, gruczoły wymagały płukania. Słowem obraz nędzy i rozpaczy. Suczka była zalękniona i uciekała przed nami. To były długie miesiące pracy z Mimuszkiem... Uczyłyśmy ją, że człowiek nie zawsze jest zły, że można mu zaufać. Małe postępy bardzo cieszyły,  jednak po kroku naprzód nierzadko następowały dwa kroki w tył. Wielomiesięczna i często mozolna praca przyniosła jednak efekty. Z tym sobie poradziłyśmy, jednak nadal pozostawała kwestia zdrowia. Weterynarz stwierdził konieczność pilnej sterylizacji oraz usunięcia guza, który Mimi ma wewnątrz pyszczka. 

Guz jest bardzo bolesny i utrudnia Mimi jedzenie, a Mała powinna przybierać na wadze. Trzeba sprawdzić czy guz nie jest nowotworem. Z naszej strony zrobiłyśmy wszystko co mogłyśmy, aby Mimi czuła się chciana, kochana a przede wszystkim była zdrowa. Jednak Mimi jest naszym drugim buldogiem a pierwsza suczka Czesia jest równie wymagająca. Do tej pory pokryłyśmy koszty leczenia (na zdjęciach przykładowe wydatki). Prosimy o wsparcie finansowe ponieważ zostałyśmy z tym same i nie mamy już środków na dalsze leczenie Mimi. 

Zabiegi jakie czekają buldożkę:

sterylizacja z usunięciem guza  700zł

korekta podniebienia  700zł

usunięcie kamienia i zepsutych zębów  200zł

 Jak widać na zdjęciu jej ząbki są w bardzo złym stanie. Przednie są starte do linii dziąseł. Prosimy otwórzcie swoje serca na los buldożki która w swoim 7-letnim życiu przeszła już tak wiele.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Koman - awatar

  Anna Koman

  20.10.18
  20.10.18

  Drodzy Darczyńcy, mija druga doba po operacji Mimi. Zabieg nie przebiegł tak, jak planowałyśmy... Podczas badania weterynarz znalazł u Mimi drugi guz - tym razem na sutku oraz przepuklinę wielkości pięści. W tej sytuacji priorytetem były usunięcie guzów oraz zaopatrzenie przepukliny. Sterylizacja została odłożona na później. Pomimo bardzo długiej narkozy Mimuszek bardzo dobrze zniosła operację i obyło się bez komplikacji. Oba guzy poszły do badania histopatologicznego, na wyniki czekamy 2 tygodnie. Mamy nadzieję, że nie będą to zmiany złośliwe, bo to oznaczałoby długie leczenie... W związku z koniecznością przeprowadzenia niezaplanowanych zabiegów koszty leczenie wzrosły o kilkaset złotych a planowane zabiegi nadal przed nami. Dlatego kontynuujemy zbiórkę na dalsze leczenie Mimi. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tempa i wysokości zbiórki - bardzo za to dziękujemy każdemu, kto się do tego przyczynił. Jednocześnie prosimy o dalsze wpłaty i udostępnienie zbiórki dla Mimuszka.

  Zdjęcie aktualizacji 20 984

Komentarze


 • Aleksandra Wiecka - awatar

  Aleksandra Wiecka

  17.10.18
  17.10.18

  Powodzenia mała 😍

 • Asha Palka - awatar

  Asha Palka

  17.10.18
  17.10.18

  Powodzenia I duzo zdrowka!

 • artur - awatar

  artur

  17.10.18
  17.10.18

  popieram takie akcje

 • Iwona z Melą - awatar

  Iwona z Melą

  17.10.18
  17.10.18

  Wracaj do zdrowia Mimi ❤️🐾

2 304 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Koman - awatar

Anna Koman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sybi - awatar
Sybi
20
Julia Chojnacka - awatar
Julia Chojnacka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij