Zbiórka

Nasi podopieczni

Nasi podopieczni to prawdziwi Herosi. Codziennie toczą walkę o swoje życie, a mimo to nigdy się nie poddają. Poznajcie wyjątkowych młodych pacjentów walczących z rakiem kości.

Photo

Ola 

Ola jest niezwykle wesołą, pełną energii 19-latką. Nie można jej nie zauważyć, a tym bardziej nie usłyszeć jej wyjątkowego śmiechu. Jest duszą towarzystwa. Ola ma wiele zainteresowań: maluje, szyje, śpiewa. 
Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że od 8 lat Ola leczy sie na raka kości. W tej chwili zmaga się z poważnymi przerzutami do płuc. Leczenie nie odbiera jej jednak pozytywnej energii, którą przekazuje innym - zwłaszcza pacjentom z oddziału onkologii.

Photo

Wojtek

Wojtek to bardzo dzielny 19-letni chłopak z wyjątkowo pozytywnym nastawieniem do życia. Uśmiechnięty, bezproblemowy, a do tego pełen pomysłów. Uwielbia spędzać czas wśród znajomych. Jego ulubionym zajęciem jest remontowanie starych, zniszczonych motorów.
Brzmi jak opis każdego nastolatka? Niestety codzienność Wojtka zakłóca choroba nowotworowa, z którą walczy już ponad 3 lata. Mimo tego leczenie nie odbiera mu sił do działania i kiedy tylko jego wyniki ulegają poprawie spędza czas w swoim warsztacie i robi to, co naprawdę lubi.
 

Na co zbieramy?

Dzieci - pacjenci oddziału onkologii, w trakcie długotrwałego leczenia, przechodzą wiele zabiegów operacyjnych oraz przyjmują liczne chemioterapie, by wrócić do zdrowia. W niektórych przypadkach jednak dotychczasowe sposoby leczenia farmakologicznego okazują się być nieskuteczne i konieczne jest podjęcie dodatkowej, innowacyjnej terapii mogącej uratować życie. Niestety leki nowej generacji stosowane w terapii nie są refundowane przez NFZ, więc koszty leczenia muszą pokryć rodzice. Są to bardzo wysokie kwoty, które wykraczają poza ich możliwości finansowe. Pomóżmy rodzicom sfinansować leczenie dzieci!

Jak wykorzystamy zebrane pieniądze?

Chcemy wesprzeć naszych podopiecznych w ich ciężkiej walce z chorobą. Koszt miesięcznej, innowacyjnej kuracji dla jednego dziecka, w zależności od przyjmowanego leku, wynosi około 8000 złotych przy co najmniej 6-miesięcznej terapii oraz około 16000 złotych przy co najmniej 3-miesięcznej terapii. Na leczenie jednego dziecka potrzeba prawie 50000 złotych!

Im wyższą kwotę uda nam się zebrać, tym więcej dzieci będzie mogło liczyć na nasze wsparcie! Tylko dzięki Państwa pomocy będziemy mogli sfinansować leki dla naszych podopiecznych z oddziału onkologii. Pomóżmy małym Herosom wygrać z chorobą! 

O Fundacji Herosi

Fundacja Herosi to organizacja pożytku publicznego, która od 2009 roku aktywnie działa na rzecz chorych i potrzebujących. Szczególną opieką objęliśmy młode osoby cierpiące z powodu nowotworów, koncentrując  swoje  działania  na  wspieraniu  Kliniki  Chirurgii  Onkologicznej  Dzieci  i  Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Onkologii.

Od samego początku intensywnie współpracujemy z reprezentacją polskich siatkarzy. Zawodnicy oraz trenerzy biorą udział w spotkaniach z naszymi podopiecznymi, wspierają wolontariuszy w zbiórkach publicznych oraz użyczają swojego wizerunku na potrzeby charytatywnych projektów Fundacji Herosi.

PhotoPhoto

Komentarze

 • LarmoBUS

  03.09.15
  03.09.15

  Powodzenia w zbiórce!

 • Jacek

  04.08.15
  04.08.15

  Trzymam za Was kciuki!

 • E.

  03.08.15
  03.08.15

  Do boju! Damy radę wspólnie stoczyć tą walkę!

 • An

  28.07.15
  28.07.15

  Wracajcie do zdrowia!

Wpłaty - 19

 • Avatar Marcin
  100
  Marcin
 • Avatar Maria
  50
  Maria
 • Avatar Magdalena
  50
  Magdalena
 • Avatar Piotr
  50
  Piotr
 • Avatar Agnieszka
  5
  Agnieszka
 • Avatar LarmoBUS
  5
  LarmoBUS
 • Avatar Marta
  20
  Marta
 • Avatar Jacek
  50
  Jacek
 • Avatar E.
  10
  E.
 • Avatar Justyna
  20
  Justyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę