Zbiórka Razem o zdrowie dla Zbyszka - zdjęcie główne

Razem o zdrowie dla Zbyszka

15 640 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 213 osób w ciągu 11 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Przyjaciele Zbyszka - awatar

Przyjaciele Zbyszka

Organizator zbiórki

Nikt nie jest gotowy na to, że los w jednej chwili może wywrócić życie do góry nogami. Nikt z własnej woli nie wybiera trudnej drogi. Takie rzeczy się zdarzają. Zbyszek tez nie był na to gotowy, a jednak zdarzyło się najgorsze - pękł tętniak mózgu.

W Gminie Uniejów mało jest osób, którym Zbyszka trzeba przedstawiać. Zna go tutaj większość mieszkańców, a to za sprawą funkcji Sołtysa Lekaszyna, którą piastuje nieprzerwanie od 1996 roku.

Nikogo tutaj nie dziwi, że cieszy się dużym zaufaniem swoich mieszkańców, bo to przede wszystkim bardzo dobry i życzliwy człowiek. Wytrwały, pracowity i odpowiedzialny. Niezwykle zaangażowany w sprawy swojej społeczności i całej gminy. Urodzony organizator. Potrafi skupić wokół siebie ludzi i w niezwykły sposób ich integrować. Nie pamiętamy wydarzeń, na których zabrakłoby Zbyszka lub jego drużyny, reprezentującej sołectwo Lekaszyn, którą zawsze osobiście wspierał. Często brał udział w akcjach charytatywnych. Prywatnie kochający mąż i dumny ze swoich synów tata.

Zbyszek wydawał się być okazem zdrowia. Silny, rosły mężczyzna często biorący udział w zawodach sportowych, na co dzień pracujący fizycznie w swoim gospodarstwie rolnym. Jednak w głowie Zbyszka czaił się niewidzialny wróg.  W dniu 15.10.2020 roku zdarzyło się najgorsze. W głowie Zbyszka pękł tętniak, który dawał oznaki w postaci bólu głowy, wymiotów i sztywnienia karku, ale niestety objawy te przez lekarzy nie zostały prawidłowo zdiagnozowane, dopiero 4.11.2020r. odbyła się operacja zaklipsowania tętniaka i kraniotomia czołowo-skroniowa (pterionalna) lewostronna na otwartej czaszce.

Jakby było mało jednego nieszczęścia Zbyszka zarażono COVID-19, a potem bakterią Clostridioides difficile. W tym niezwykle krytycznym czasie była to kolejna trudność i kolejne ogromne obciążenie dla organizmu. Zarówno krwotok podpajęczynówkowy z pękniętego tętniaka, jak i same zabiegi oraz powikłania pooperacyjne i pocovidowe spowodowały, że musiał przebywać aż 5 miesięcy w szpitalu.

Operacje uratowały mu życie, ale nie zagwarantowały powrotu do zdrowia i sprawności. Zbyszek zmaga się z poważnymi uszkodzeniami neurologicznymi i przewlekłymi powikłaniami. Na szczęście Zbyszek to wojownik.  Ma w sobie ogromnego ducha walki. Otoczony opieką najbliższych robi duże postępy, ale czas powrotu do sprawności będzie bardzo długi. Odbył już pierwsze turnusy rehabilitacyjne. Niestety choroba odebrała mu możliwość zarobkowania, a długotrwała rehabilitacja jest niezwykle kosztowna i wymaga dużych nakładów finansowych.

Aby Zbyszek miał szanse powrotu do sprawności potrzebuje kolejnych turnusów rehabilitacyjnych.  Dlatego w imieniu Zbyszka  i jego najbliższych prosimy o wpłaty. Zebrana kwota przekazana zostanie na dalsze leczenie i na zabiegi rehabilitacyjne.

Nie zostawiajmy Zbyszka i jego najbliższych samych w tym trudnym czasie.  Liczy się każda złotówka.

Z góry dziękujemy za każde okazane serce i szczodrość!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.21
  12.06.21

  Zdrowia! Będzie dobrze!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.21
  10.06.21

  Zdrowia i pomyślności!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.21
  09.06.21

  Zbyszku zdrowia

 • Adam - awatar

  Adam

  09.06.21
  09.06.21

  Walczymy!!! Z Bogiem

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.06.21
  08.06.21

  Życzę powrotu do zdrowia💪✌

15 640 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 213 osób w ciągu 11 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Przyjaciele Zbyszka - awatar

Przyjaciele Zbyszka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 213

Ola. - awatar
Ola.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Patrycja i Kamil - awatar
Patrycja i Kamil
100
Albert - awatar
Albert
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Chmielewscy - awatar
Chmielewscy
100
Artur - awatar
Artur
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
32

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij