Zbiórka 5-letni Filip walczy z glejakiem - miniaturka zdjęcia

5-letni Filip walczy z glejakiem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka 5-letni Filip walczy z glejakiem - zdjęcie główne

5-letni Filip walczy z glejakiem

96 154 zł  z 30 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 675 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Redkowicz - awatar

Aleksandra Redkowicz

Organizator zbiórki

25 stycznia nasz świat się załamał - dowiedzieliśmy się, że Filipek, nasz najstarszy, 5-letni, ukochany syn ma guza mózgu. Kolejnego dnia, po podróży karetką do Warszawy usłyszeliśmy diagnozę - złośliwy nowotwór, rozlany na pień mózgu.

Zaczęło się od uciekającego oczka. Niedługo później pojawiły się problemy z równowagą. Teraz, są to już, niestety, stałe objawy. Mimo tego, Filipek jest energicznym, szczęśliwym i pełnym życia chłopcem, co sprawia, że sytuacja zdaje się być jeszcze bardziej nierealna.

Lekarze dali Filipkowi 12 miesięcy życia. To najtrudniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek usłyszeliśmy. Według specjalistów, na 98% jest to glejak, DIPG. Jeszcze miesiąc temu wszystko było dobrze, a teraz mamy za sobą zapisanie naszego synka do hospicjum - na wypadek najgorszego scenariusza.

Poszukujemy leczenia za granicą, ale kwoty, o których się słyszy, są ogromne i w podobnych przypadkach sięgają nawet 10 milionów złotych. 

Czekamy na konsultację w Zurichu, która kosztowała nas prawie 3 tysiące złotych, a to dopiero początek, jedynie kropa w morzu.

Od rodziców dzieci, które były leczone w Szwajcarii wiemy, że sama biopsja to koszt rzędu 300 tysięcy złotych! Choć kwoty są zatrważające, pokładamy nadzieję w pomocy i ofiarności ludzi. Cała rodzina i wszyscy przyjaciele działają na rzecz naszego synka. Wspólnie organizujemy zbiórkę, kiermasz, licytacje. Robimy co możemy, by pomóc Filipkowi.

6 marca Fifi ma szóste urodziny. Wiemy, że wtedy będziemy toczyć walkę z potworem, który rozwija się w jego główce. Marzymy jednak o tym, by za rok, w siódme urodziny, było już spokojnie, bezpiecznie. Byśmy mogli razem, w Polsce, całą rodziną świętować kolejny, nadchodzący rok jego życia - w zdrowiu i spokoju.

Prosimy, nie pozostań obojętny na naszą sytuację! Przeraża nas każda mijająca godzina, każdy kolejny dzień, bo on zbliża nas do pogorszenia stanu zdrowia Filipka. 

Liczy się każdy grosz, każde udostępnienie!

Błagamy o pomoc!


Zaobserwuj, by być na bieżąco ze stanem zdrowia Filipka:

https://www.facebook.com/razemzfilipkiem

Jeżeli masz możliwość wydrukowania i powieszenia lub pozostawienia gdziekolwiek plakatu lub ulotek - napisz do nas.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aleksandra Redkowicz - awatar

  Aleksandra Redkowicz

  14.02.2023
  14.02.2023

  Wydawało nam się, że serce złamało się nam raz, na dobre, gdy usłyszeliśmy diagnozę. Okazuje się, że pęka za każdym razem, gdy musimy zrobić coś takiego, jak wystąpienie o status osoby niepełnosprawnej, zapisanie Filipka do hospicjum, czy zderzenie się z rzeczywistością w postaci kwoty na leczenie.

  Zdjęcie aktualizacji 113 020

Komentarze


 • Renata Barszczewska - awatar

  Renata Barszczewska

  28.05.2023
  28.05.2023

  Spodenki

 • Orzeł Małgorzata - awatar

  Orzeł Małgorzata

  25.05.2023
  25.05.2023

  Licytacja 5zl

 • Marta Renda sukieneczki - awatar

  Marta Renda sukieneczki

  25.05.2023
  25.05.2023

  Sukieneczki

 • Orzeł Orzeł - awatar

  Orzeł Orzeł

  24.05.2023
  24.05.2023

  Licytacja sukieneczki

 • Malgorzata Orzel - awatar

  Malgorzata Orzel

  23.05.2023
  23.05.2023

  5+5 sukieneczka+wiersze

96 154 zł  z 30 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 675 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Redkowicz - awatar

Aleksandra Redkowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 675

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciek Filipczuk - awatar
Maciek Filipczuk
35
Lenor, persil, kuschen weich - awatar
Lenor, persil, kuschen weich
85
Anna Kozłowska wino - awatar
Anna Kozłowska wino
70
Ewelina Bogdan ( majteczki 92) - awatar
Ewelina Bogdan ( majteczki 92)
5
Izabela Chmielewska koszulki xl - awatar
Izabela Chmielewska koszulki xl
10
Ania Moroz sukienka - awatar
Ania Moroz sukienka
15
Ewa - licytacja butów - awatar
Ewa - licytacja butów
10
Eweli Nna - awatar
Eweli Nna
25
Elzbieta Chodorowska za świnki pacynki - awatar
Elzbieta Chodorowska za świnki pacynki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij