Zbiórka Leczenie koni pod skrzydłami MS - zdjęcie główne

Leczenie koni pod skrzydłami MS

1 540 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Szmigiera - awatar

Magdalena Szmigiera

Organizator zbiórki

Kochani, 

Bardzo proszę o pomoc w zapłaceniu dwóch fv za leczenie koni, które zzostały uratowane przed śmiercią.

GNIADY - natychmiastowe leczenie, koń zaczął bardzo kuleć na tylną nogę. Natychmiast musieliśmy zrobić RTG żeby sprawdzić, czy nie ma złamanej kości kopytowej. RTG wykluczył najgorsze... Ropa w kopycie, natychmiast weterynarz pomógł Gniademu spuszczając ropę, ma wielką dziurę w kopycie ale już jest lepiej... 


Już zdjęty opatrunek, kopyto zabezpieczone i fv do zapłacenia - 380 zł

Gniady wrócił do swojego ukochanego stada <3 Tak bardzo się o Niego bałam...


Kolejnym koniem, który jest od kilu miesięcy w leczeniu to Dobry Duszek, mikro kucyk wykupiony od handlarza, ktorego ciało jest jest jedną wielką niepasującą do siebie układanką...


Jego stan zdrowia był masakryczny, każda kość jest wykrzywiona, jest to wynikiem przerasowienia oraz braku wapnia w orgniźmie. Duszek nigdy nie był żywiony prawidłowo, miał wywoływać "woow" swoim wzrostem ...

Duszek od kilku miesięcy jest supementowany i wzmacniany, codziennie dostaje specjalne jedzenie i jest pod okiem lekarza weternarii.  Ma również pryjaciela kucyka, który zajmuje się Nim non stop. 

Śmiało twierdzę, że gdyby nie to wszystko, koń już by nie żył.


Badania kontrolne krwi oraz dalszy etap leczenia 350 zł...

Duszek robi ogromne postępy, braki w organiźmie są już prawie wyrównane.


Kolejne konie w leczeniu to dwie staruszki, które muszą mieć regularnie tarnikowane ząbki, żeby mogły bez problemu pobierać i przyswajać pokarm.

Duszyczka - niewidoma na jedno oko klacz, która przyjechała do mnie w stanie leżącym, była maszynką do rodzenia źrebakow na rzeź... Aż się "popsuła"  i sama dostała wyrok.... Nie pozwoliłam na to, jest z nami i ciszy się życiem.


Duszyczka - tarnikowanie zębów

Ośliczka Marta - tarnikowanie zębów


Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu fv za leczenie koni.

Magdalena Szmigiera

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.08.19
  18.08.19

  Trzymam. Kciuki za zdrówko konisi

 • Patrycja Bitner - awatar

  Patrycja Bitner

  14.08.19
  14.08.19

  Gniady <3

1 540 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Szmigiera - awatar

Magdalena Szmigiera

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Renata Bylica - awatar
Renata Bylica
50
Anna - awatar
Anna
50
Hania Maciejewska - awatar
Hania Maciejewska
20
M. T - awatar
M. T
20
Magda - awatar
Magda
170
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia - awatar
Sylwia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna Barbarska - awatar
Martyna Barbarska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij