Dołącz do Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy serwis crowdfundingowy w Polsce, z którego miesięcznie korzysta ponad milion unikalnych użytkowników. Sercem Pomagam.pl jest młody i rozwijający się zespół, którego misją jest dotarcie do jak największej ilości osób, które dzięki platformie uzyskują narzędzie do zbierania funduszy na dowolny cel. Platforma ma charakter serwisu typu e-fundraising, co oznacza, że za jej pomocą każdy jest w stanie zawalczyć o swoje marzenia dzięki intuicyjnemu procesowi zakładania i rozpowszechniania swojej zbiórki. Zobacz pozostałe ogłoszenia!

Wyzwania i zadania:

  • kompleksowa obsługa serwisu w zakresie SEO (analiza i optymalizacja, implementacja rozwiązań we współpracy z zespołem programistów)
  • kompleksowa obsługa serwisu w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads

Szukamy osoby, która:

  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • jest na bieżąco z wytycznymi Google dla WebMasterów i trendów w SEO
  • ceni sobie dobrą organizację pracy i potrafi działać niezależnie
  • ma zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy

Dlaczego warto dołączyć?

  • satysfakcja z pracy gwarantowana. W końcu, w sposób namacalny, pomagamy spełniać marzenia :)
  • pracujemy w zespole, który sam się pozytywnie nakręca. Daleko nam do korpo-ludków, a żargon KPI'ów, deadlinów czy ASAP'ów nie przekracza progów naszego biura.
  • wierzymy, że tworząc społeczność otwartej współpracy, możemy się wzajemnie wspierać i bardzo dynamicznie rozwijać.
  • szerokie spektrum działań. Jako młody zespół, nie przywiązujemy wagi do nomenklatury i tytułów. Każdy z nas ma możliwość dostosowania zakresu obowiązków tak, aby dzień spędzony w pracy wpływał na jego własny rozwój oraz rozwój firmy, a nie zbędne frustracje.

Wynagrodzenie: 4 000 - 6 000 zł netto

Chcesz pomagać w realizacji rzeczy niezwykłych? Lubisz mieć realny wpływ na życie firmy?
Hej, daj sobie szansę - czekamy na Ciebie!

Pozwól się poznać! Aplikuj wysyłając do nas CV lub link do profilu na LinkedIn na adres rekrutacja@pomagam.pl. Jeśli chcesz napisać coś więcej o sobie, nie krępuj się - z przyjemnością przeczytamy :)

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Crowding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok. 49.”

Administratorem danych osobowych jest Crowding Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok. 49. Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane, możliwość ich poprawiania oraz usunięcia.

Dołącz do Pomagam.pl

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.