Zbiórka Pomóżcie nam pomagać zwierzakom - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie nam pomagać zwierzakom

Jesteśmy grupą wolontariuszy, którzy od ok. 10 lat działają charytatywnie na rzecz ratowania i poprawy losu zwierząt. Rocznie przeprowadzamy setki interwencji w sprawach o znęcanie i zaniedbania. To tysiące przejechanych kilometrów i dziesiątki odebranych interwencyjnie zwierząt. 

Niestety ostatnio nasz służbowy samochód w drodze na interwencję uległ poważnemu wypadkowi. Nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów naprawy, a niestety nie wyegzekwujemy odszkodowania od wiewiórki, która wybiegła wprost pod koła ;) Wiewiórka wyszła ze zdarzenia bez szwanku, natomiast samochód wymaga naprawy silnika i prac blacharskich. 

Dla nas,  a przede wszystkim  dla zwierząt czekających na ratunek, to tragedia. Większość naszych działań dotyczy zwierząt towarzyszących – psów i kotów – ale podejmujemy również interwencje dotyczące zwierząt gospodarskich. Pod naszą opiekę trafiają zwierzęta często w skrajnym stanie wyniszczenia, chore, wymagające natychmiastowych operacji ratujących życie, w stanie silnego stresu powodowanego bólem bądź długoletnią izolacją. Nie jesteśmy w stanie zapewnić zwierzętom bezpiecznego transportu  małym, prywatnym samochodem. Często jesteśmy wzywani do drastycznych przypadków, w których liczą się godziny i jedynie natychmiastowy transport do kliniki weterynaryjnej daje szansę na uratowanie życia.

Dlatego bardzo prosimy Państwa o pomoc!

W imieniu tych, które latami cierpią w milczeniu i samotności, a nasza interwencja jest ich jedyną szansą na życie.

Obecnie mamy pod opieką kilkadziesiąt zwierząt – głównie psów, ale ratujemy również ptaki, które w naturze bez pomocy są skazane na śmierć i prowadzimy „Okienko Życia dla Gryzonii” ratując małe futrzaki - króliki, chomiki, świnki morskie oraz jeże. Najbliższy lekarz weterynarii specjalizujący się w leczeniu tych maluchów jest oddalony o 40km od Lublińca- dojeżdżamy do niego czasem nawet kilka razy w tygodniu

Ogromne koszty opieki weterynaryjnej i utrzymania zwierząt pokrywamy wyłącznie dzięki zbiórkom publicznym i dobrowolnym wpłatom ludzi wrażliwych na okrutny los zwierząt, a raczej na bestialstwo i bezduszność dotychczasowych właścicieli. Naszą największą radością i ogromnym zastrzykiem energii do dalszego działania są metamorfozy uratowanych zwierząt. Często są to zwierzaki, które po wielu latach cierpienia w koszmarnych warunkach, bólu, zamknięciu i samotności po raz pierwszy mogą się swobodnie poruszać, po raz pierwszy czują trawę pod łapkami, poznają spacery, po raz pierwszy są karmione, leczone i głaskane. 

Aby dalej działać, aby móc ratować życie, potrzebujemy Państwa pomocy!

Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie <3

Udostępnij naszą zbiórkę, może ktoś z Twoich znajomych będzie mógł nam pomóc :)

Komentarze

  • Mar_gola - awatar

    Mar_gola

    08.06.17
    08.06.17

    Sama testowałam, czy samochód potrafi latać. Niestety okazał się nielotem.

Wpłaty - 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Magdalena - awatar
20
Magdalena
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
70
Anonimowy Darczyńca
Bogna - awatar
5
Bogna
Kreska - awatar
50
Kreska
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Karolina Jokiel - awatar
10
Karolina Jokiel
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij