Zbiórka Klub na Niebuszewie - zdjęcie główne

Klub na Niebuszewie

1 390 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Irena Wiśniewska Smolarek - awatar

Irena Wiśniewska Smolarek

Organizator zbiórki

Nasza działalność jest wycelowana w dzieci i młodzież. Staramy się pracować z młodzieżą jak to poprawnie się nazywa "zagrożoną wykluczeniem społecznym". Działamy w bardzo trudnej dzielnicy Niebuszewo w Szczecinie. Najczęstszym problemem jest alkoholizm ale nie tylko. Tak się złożyło, że zamieszkaliśmy z moją żoną Ludmiłą i córeczką Noemi w tej dzielnicy. 

Patrząc na życie podwórkowe płakaliśmy i prosiliśmy Boga o to, żebyśmy mogli wnieść odrobinę nadziei i radości dla młodzieży i dzieci. Dwa lata staraliśmy się o lokal, w którym chcieliśmy  otworzyć klub dla dzieci  i młodzieży. Po dwóch latach nachodzenia Urzędu Miasta dostaliśmy w końcu lokal do remontu po drugiej stronie ulicy. Dzisiaj jest tam klub dla dzieciaków, można zobaczyć na naszej stronie  Akcja Humanitarna Życie Oddział w Szczecinie. Klub rozrósł się i musieliśmy zacząć dzielić dzieci na grupy, stąd wzięła się decyzja o nowym miejscu, które otrzymaliśmy dokładnie naprzeciw już działającego klubu. Stan techniczny jest dramatyczny, jednak podjęliśmy działania do remontowania dla dzieciaków kącika ich marzeń. 

Pomagają nam dzieci, wolontariusze,czasami jakaś firma się dołączy w darach rzeczowych w postaci farby czy drobnych narzędzi typu pędzle do malowania. Jednak największą przeszkodą na szybkie zakończenie remontu są finanse, których nam zaczyna brakować.  

Lokal jest zagrzybiony, straszna wilgoć brak instalacji elektrycznej i sanitarnej. Maluchy już nie mogą się doczekać kiedy będą miały swój klubik. 

Każda złotówka jest dla nas cenna.

Pozdrawiamy i dziękujemy.

Radek i Ludmiła z Ekipą Akcji 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Irena Wiśniewska Smolarek - awatar

  Irena Wiśniewska Smolarek

  25.10.2017
  25.10.2017

  Dotychczas wyremontowaliśmy wnętrze klubu, mamy położone przez pracowników Castoramy posadzki.
  Tynkowanie, malowanie , instalacje wodne i elektryczne w trakcie realizacji. Pozostało jeszcze wiele do zrobienia i do wyposażenia ale ciągle oprócz pieniędzy brakuje rąk do pracy woluntarystycznej.

  Zdjęcie aktualizacji 8 880

1 390 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Irena Wiśniewska Smolarek - awatar

Irena Wiśniewska Smolarek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna Jaworska - awatar
Grażyna Jaworska
50
BETANIA Szczecin - awatar
BETANIA Szczecin
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij