Zbiórka Żwirek dla schroniskowych kotków - zdjęcie główne

Żwirek dla schroniskowych kotków

1 790 zł  z 1 060 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 

Kochani, 

potrzebna pomoc

Poszukujemy osób, które wsparłyby nas chociażby grosikiem na zakup żwirków dla kotów Benek - najlepiej się u nas sprawdza. 

Niestety aktualnie cały czas dokupujemy żwirek z darowizn, ponieważ zapasy się skończyły.  Lada moment środki pieniężne nie pozwolą nam na podejmowanie się tak kosztownego zakupu, dlatego prosimy o wsparcie... Nastał trudny czas - przez pandemię Covid-19 wszystkie szkoły przeszły na zdalne nauczanie, przez co zbiórki w szkołach są praktycznie niemożliwe, a to dzięki nim mieliśmy największe zapasy :(

W schronisku aktualnie mamy kilkanaście małych kotków, których odporność jest znikoma, walczymy o nie, a każdy nowy przyjęty kot mimo izolacji to dla nich ogromne ryzyko. Ich liczba stale się zwiększa, podopiecznych przybywa...

U chorych kotów zmienianie żwirku musi odbywać się częściej niż u kotów zdrowych -  codziennie lub co drugi dzień.

W tamtym roku walczyliśmy z panleukopenią, dziś robimy wszystko by jej unikać.

W ciągu tygodnia przy takiej ilości kotów potrafimy zużyć około 4 opakowań 25 litrowego żwirku, reasumując kosztowo wynosi nas to ponad 200zł tygodniowo, a około 800zł miesięcznie. Dla nas jest to kwota ogromna, dlatego prosimy Was o wsparcie, każdy grosz się liczy.

Za uzbieraną kwotę zamówimy 20 żwirków - 25l Benek.

Wrzucamy link do sklepu gdzie można zamówić taki żwirek —->

https://www.zooplus.pl/shop/koty/zwirek_dla_kota/benek/compact/335113?&variantid=335113.2&gclid=CjwKCAiAqJn9BRB0EiwAJ1SztQrq7ZHpaKWwyAV-VgbEZW2kYk6Xaq0S56R8xa73v8qf7zKZtOaucRoCogkQAvD_BwE

Wesprzyj nas grosikiem lub podaruj nam żwirek,

kotki będą ogromnie wdzięczne <3


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 790 zł  z 1 060 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 57

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Jaroszuk - awatar
Anna Jaroszuk
20
Daniel Axe Walczak - awatar
Daniel Axe Walczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Ścibior - awatar
Beata Ścibior
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij