Zbiórka Wsparcie Czujnego w grudniu 2022 - miniaturka zdjęcia

Wsparcie Czujnego w grudniu 2022 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wsparcie Czujnego w grudniu 2022 - zdjęcie główne

Wsparcie Czujnego w grudniu 2022

5 520 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Majcher - awatar

Marek Majcher

Organizator zbiórki

CZUJNI Widzowie,

Prowadzenie Wolnościowej, Patriotycznej oraz antysystemowej redakcji czujny.pl z pozycji Redaktora Naczelnego w dobie powszechnej cenzury oraz represji systemu - nie jest łatwe. 

Mimo dużego zadłużenia wynikającego z pokrywania kosztów, których nie zrównoważyły wpływy, a także wielu spraw karnych i wykroczeniowych oraz ciągłych represji, w miarę możliwości dalej razem z Wami walczę o Wolność ✌️🇵🇱.

Jako redakcja czujny.pl cały czas obnażamy patologie systemu, walczymy o jawność w sądach i wstawiamy się za represjonowanymi aktywistami i ludźmi poszkodowanymi przez system.

Listopad 2022 roku obfitował w dużą ilość relacji, interwencji, czy batalii sądowych. System boi się kamery czujny.pl niczym diabeł święconej wody. W grudniu też już zaczęło się mocno, dlatego każde wsparcie jest bardzo ważne.

Czujny.pl jako jedyna w Polsce niezależna redakcja, w dniu 11 listopada 2022 nadała relacje z uroczystości i marszy na żywo aż z czterech miast w Polsce 🇵🇱 : KĘTY, KRAKÓW, WARSZAWA i WROCŁAW ✌️🇵🇱.

Wasze wsparcie jest gwarantem niezależności czujny.pl . Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy 🤝🙏 . 

Razem tworzymy czujny.pl , czujnie patrząc na ręce systemowi oraz relacjonując wzrastanie świadomości Polaków i organizowanie się w walce o Wolną i Niepodległą Polskę 🇵🇱✌️. 

Kwota 5000 zł to same koszta w grudniu 2022 związane z obsługą Czujnego. Do tego dochodzi jeszcze kosztochłonna walka prawna z bezprawnymi represjami systemu. Liczy się każda złotówka wsparcia. Dziękujemy, że dzięki Wam i razem z Wami tworzymy media, które walczą na froncie walki informacyjnej z reżimową dezinformacją. 

Jesteśmy jedyną antysystemową redakcją w Polsce, która regularnie rozlicza się publicznie z Wami z posiadanego budżetu i poczynionych wydatków w programie "czas rozliczeń". Od początku powstania portalu czujny.pl, żaden z redaktorów, w tym Redaktor Naczelny, nie otrzymał wynagrodzenia za pracę. Jako jedyni w Polsce zaskoczyliśmy zwrotem 28 tys. Złotych wpłacającym, gdy zbiórka na "czujnobusa" zrobiła się bezcelowa. Honor i uczciwość wobec darczyńców, przede wszystkim! 

Jeśli doceniasz nasze poświęcenie i zaangażowanie, to wesprzyj nas w naszej wspólnej walce. Za każde wsparcie finansowe serdecznie dziękujemy, każda wpłata jest ważna. 

Pozdrawiam serdecznie: 

Wasz Marek Majcher "Czujny" 🇵🇱✌️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Leslaw Fiutowski - awatar

  Leslaw Fiutowski

  03.02.2023
  03.02.2023

  Powodzenia. System ma służyć nam a nie my systemowi!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.2023
  02.02.2023

  Tak trzymaj

 • stefan waczynski - awatar

  stefan waczynski

  28.01.2023
  28.01.2023

  za twoją prace ...warto !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.2023
  19.01.2023

  Czujny zawsze Czujny!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.2023
  13.01.2023

  Pozdrawiam z krainy kangurow

5 520 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Majcher - awatar

Marek Majcher

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 129

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Leslaw Fiutowski - awatar
Leslaw Fiutowski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
53
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
47
Beti - awatar
Beti
20
Henio - awatar
Henio
5
Dariusz Siodłak - awatar
Dariusz Siodłak
100
Jarek - awatar
Jarek
50
stefan waczynski - awatar
stefan waczynski
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij