Zbiórka Wesprzyj CZUJNY.PL w styczniu - zdjęcie główne

Wesprzyj CZUJNY.PL w styczniu

5 725 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jowita Kowszyn- Sumara - awatar

Jowita Kowszyn- Sumara

Organizator zbiórki

Przyjaciele, pozwólcie nam działać w styczniu!

Działalność reporterska, interwencyjna, walka z nieludzkim systemem w dobie bezprawia, utrzymanie portalu czujny.pl, narażanie się na szykany, represje ze strony policji i innych organów państwa to też koszty finansowe.

Liczymy na Waszą pomoc- działamy dla Was i dzięki Wam!

Pozyskane środki w pierwszej kolejności zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów działalności redakcji (wydatki związane z podróżami, obsługa i ochrona prawna, koszty leczenia po interwencjach, zakup i utrzymanie sprzętu oraz narzędzi do działalności medialnej, koszty związane z utrzymaniem portalu www.czujny.pl). W drugiej kolejności jako wynagrodzenie dla redaktorów. 

Dziękujemy za każdą darowiznę! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jakub Andraszewski - awatar

  Jakub Andraszewski

  19.01.2022
  19.01.2022

  Dziękuję za Twoją ciężką pracę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.01.2022
  17.01.2022

  Sam nie założyłem szmaty ani razu. Za wiele nie mam ale wspieram bo ten sam tok myślenia . Pozdro byku . Klasa . P.s. Wszystko jest Sumą Fal .

 • duri - awatar

  duri

  15.01.2022
  15.01.2022

  Dobra robota !

 • Kamila Michalak - awatar

  Kamila Michalak

  14.01.2022
  14.01.2022

  Dziękuje za Wasze poświęcenie ❤❤Jesteście wielcy 💪

 • Slawka Pol - awatar

  Slawka Pol

  13.01.2022
  13.01.2022

  Dziekuję Marku za twoją pracę

5 725 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jowita Kowszyn- Sumara - awatar

Jowita Kowszyn- Sumara

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 116

Filip Pul - awatar
Filip Pul
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Jakub Andraszewski - awatar
Jakub Andraszewski
200
Siva Ciechanska - awatar
Siva Ciechanska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Martyna Winiarska - awatar
Martyna Winiarska
5
Brawo - awatar
Brawo
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij