Zbiórka Zakup Instrumentu - Obój - zdjęcie główne

Zakup Instrumentu - Obój

1 891 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Kok - awatar

Natalia Kok

Organizator zbiórki

Witam!
Mam na Imię Natalia i jestem studentką studiów magisterskich na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Moją specjalnością jest obój - ale co to jest? Pewnie większość z Was słyszała słynnego "Poloneza" z "Pana Tadeusz" - to właśnie ten piękny instrument wykonuje główną melodię, a także wiele innych partii solowych (np. Jezioro Łabędzie)

Moja przygoda z obojem rozpoczęła się w wieku 13 lat w Szkole Muzycznej w Żyrardowie, gdzie przydzielono mi właśnie ten instrument. Nie była to miłość od pierwszego dźwięku, jednak po 9 latach nauki gra na oboju stała się moją życiową pasją. Godziny ćwiczeń i ogromna ilość samodyscypliny zaowocowała w postaci nagród zarówno w Polsce (m.in. III nagroda na IX Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Detych w Łodzi; Udział w 59. Festiwalu Warszawska Jesień z zespołem European Workshop for Contemporary Music; Wyróżnienie na XVII oraz na XIX Międzynarodowym Konkursie Kameralnym w Jaworze z Kwintetem Dętym), jak i za granicą (III nagroda na IV International Classical Music Competition w Kownie, III Nagroda na 7th International Dmytro Bida Young Performers Woodwind Competition w kategorii Senior). 

Aby móc się dalej rozwijać skrzydła potrzebuję profesjonalnego instrumentu (mój obecny to używany model studencki), lecz jego koszt przewyższa zarówno moje studenckie zarobki, jak i zarobki moich rodziców - średni koszt profesjonalnego oboju to od 30 do 50, a nawet 60 tys. zł. Zebranie takiej kwoty jest dla mnie i mojej rodziny praktycznie niewykonalne i pomimo naszych starań i oszczędności, jeszcze daleka droga do uzbierania całej sumy. Model oboju, na który chciałabym przenznaczyć uzbierane pieniądze to Marigaux Mod.2001 (http://www.frankundmeyer.de/en/master-instruments/oboes/oboe/marigaux.html ), którego cena wynosi ok. 40tys. zł. Instrument, na którym obecnie gram, ma bardzo małe możliwości i ogranicza mój dalszy rozwój.

Posiadanie profesjonalnego instrumentu poszerzy także możliwości zawodowe w Filharmoniach i innych orkiestrach i pomoże znaleźć lepsza pracę.  Za każdą pomoc będę ogromnie wdzięczna, bo zbliży mnie do mojego marzenia jakim jest praca w zawodzie, który kocham.

Z góry dziękuje za każde wsparcie!!!

ENGLISH

Hi, my name's Natalia and I'm a student at The Grazyna and Kiejstut Bacewicz Academy of Music in Łódź. My speciality is Oboe - but, what exactly is this? Probably most of you heard the famous "Polonaise" from "Pan Tadeusz" directed by A. Wajda - It is this beautiful instrument that performs the main melody, as well as many other solo parties like "Swan Lake" by P. Thaikowsky. 

My childhood adventure with Oboe began at the age of 13 in the School of Music in Żyrardów, where I was assigned this instrument. It was not love from the first sound. However, after 9 years of learning, playing the oboe has become my life's passion. Hours of exercise and a huge amount of self-discipline have resulted in awards both in Poland and abroad. 

To be able to grow further I need a professional instrument, but its cost exceeds my student earnings, as well as the earnings of my parents - the average cost of professional oboes is from 30 to 50 and even 60 thousand PLN. It is practically impossible for me and my family to collect such amount and despite our efforts and savings, there is still a long way to go to get the whole amount. The model of the obesity I would like to copy the collected money is Marigaux Mod 2001 (http://www.frankundmeyer.de/en/master-instruments/oboes/oboe/marigaux.html ), whose price is about 40 thuosand PLN. The instrument I actually play has very little potential and limits my further development. 

Having a professional instrument will also expand the career possibilities of the Philharmonic and other orchestras and help me find a better job. For every help I will be extremely grateful, because it will bring me closer to my dream of working in a profession that I love.

Thank you in advance for everything!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.03.2020
  04.03.2020

  Powodzenia!

 • Daniel Charasim - awatar

  Daniel Charasim

  25.12.2019
  25.12.2019

  Życzę uzbierania całej kwoty i dalszych sukcesów :)))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.08.2017
  23.08.2017

  Powodzenia :)

1 891 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Kok - awatar

Natalia Kok

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paula Frey - awatar
Paula Frey
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daniel Charasim - awatar
Daniel Charasim
50
Maciej Brylak - awatar
Maciej Brylak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Urszula - awatar
Urszula
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij