Zbiórka Na ratunek Romanowi - zdjęcie główne

Na ratunek Romanowi

566 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Олена Суха - awatar

Олена Суха

Organizator zbiórki

Witam,

Mam na imię Olena i poszukuję pomocy dla swojego narzeczonego Romana.

Romanowi w sierpniu 2018 roku została postawiona diagnoza - mięsak tkanek miękkich. Jest to bardzo rzadki rodzaj nowotworu złośliwego. Roman ma tylko 25 lat, ale przeszedł już piekło biorąc udział w wojnie na wschodzie. Teraz spotyka go kolejna tragedia, musi stoczyć walkę o swoje życie. 

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy nie są obojętni na cierpienie drugiego człowieka.

Roman przeszedł chemioterapię, która jednak nie wyeliminowała choroby. Pomocy szykaliśmy już wszędzie. Lekarze z Białorusi, Ukrainy, Polski oraz Izraela rozkładają bezradnie ręce i każą szukać pomocy gdzieś indziej. Jedynym miejscem, które zaoferowało pomoc i dało nadzieję mojemu narzeczonemu jest Klinika CHIPSA HOSPITAL znajdująca się w Meksyku. Kwota potrzebna na pokrycie kosztów leczenia w klinice jest ogromna, wynosi  zawrotną sumę 33 420 dolarów i znacznie  przekracza ona możliwości finansowe rodziny Romana, a jest to dopiero początek walki. Same bilety do Meksyku kosztują 2 tysiące dolarów za jedną osobę – a na pewno poleci z nim jego matka.

Pobyt w klinice będzie trwał trzy tygodnie. Po tym czasie zostanie wypuszczony na trzy miesiące do domu, gdzie dalej będzie przyjmował specjalistyczne leki. Ich koszt nie jest uwzględniony w rachunku wystawionym przez klinikę i rodzina będzie musiała pokryć go z własnych środków.

Po trzech miesiącach Roman znów będzie musiał  polecieć na tygodniowe leczenie do Meksyku. I tu znów pojawiają się dodatkowe koszty przejazdu i kolejnych lekówktóre dostanie do domu.

Następnie kolejne sześć miesięcy mój narzeczony spędzi w domu w otoczeniu wspierającej rodziny, po tym czasie przewidywany jest kolejny wylot i pobyt w klinice, wtedy również Roman przyjmie tzw. dawkę uderzeniową która to będzie miała kluczowe znaczenie.

Całościowe koszty nie są znane, lecz wiemy że dla nas ta kwota będzie ogromna. Każdy wylot wiąże się z pokryciem kosztów przejazdu,  a tak jak wspomniałam powyżej, bilet do Meksyku kosztuje 2 tysiące dolarów za osobę. Do tego dochodzą koszty leków, sami nie damy sobie z tym rady.

Osobo która to czytasz, prosimy o Twoją pomoc. Prosimy o wsparcie chociaż najmniejszą kwotą, a jeżeli nie możesz tego uczynić, to chociaż przekaż tą wiadomość dalej, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tragicznej sytuacji Romana. Terapia w CHIPSA HOSPITAL jest jedyną deską ratunku.

Roman jest młodym chłopakiem, przed którym całe życie.  Wierzymy, że dzięki waszemu wsparciu i szczerej modlitwie (o którą również prosimy) Roman wygra tą walkę i będzie zdrowy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
566 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Олена Суха - awatar

Олена Суха

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iryna - awatar
Iryna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta Podgórska - awatar
Edyta Podgórska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Korkosz - awatar
Tomasz Korkosz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij