Zbiórka Na ratunek Romanowi - zdjęcie główne

Na ratunek Romanowi

566 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Олена Суха - awatar

Олена Суха

Organizator zbiórki

Witam,

Mam na imię Olena i poszukuję pomocy dla swojego narzeczonego Romana.

Romanowi w sierpniu 2018 roku została postawiona diagnoza - mięsak tkanek miękkich. Jest to bardzo rzadki rodzaj nowotworu złośliwego. Roman ma tylko 25 lat, ale przeszedł już piekło biorąc udział w wojnie na wschodzie. Teraz spotyka go kolejna tragedia, musi stoczyć walkę o swoje życie. 

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy nie są obojętni na cierpienie drugiego człowieka.

Roman przeszedł chemioterapię, która jednak nie wyeliminowała choroby. Pomocy szykaliśmy już wszędzie. Lekarze z Białorusi, Ukrainy, Polski oraz Izraela rozkładają bezradnie ręce i każą szukać pomocy gdzieś indziej. Jedynym miejscem, które zaoferowało pomoc i dało nadzieję mojemu narzeczonemu jest Klinika CHIPSA HOSPITAL znajdująca się w Meksyku. Kwota potrzebna na pokrycie kosztów leczenia w klinice jest ogromna, wynosi  zawrotną sumę 33 420 dolarów i znacznie  przekracza ona możliwości finansowe rodziny Romana, a jest to dopiero początek walki. Same bilety do Meksyku kosztują 2 tysiące dolarów za jedną osobę – a na pewno poleci z nim jego matka.

Pobyt w klinice będzie trwał trzy tygodnie. Po tym czasie zostanie wypuszczony na trzy miesiące do domu, gdzie dalej będzie przyjmował specjalistyczne leki. Ich koszt nie jest uwzględniony w rachunku wystawionym przez klinikę i rodzina będzie musiała pokryć go z własnych środków.

Po trzech miesiącach Roman znów będzie musiał  polecieć na tygodniowe leczenie do Meksyku. I tu znów pojawiają się dodatkowe koszty przejazdu i kolejnych lekówktóre dostanie do domu.

Następnie kolejne sześć miesięcy mój narzeczony spędzi w domu w otoczeniu wspierającej rodziny, po tym czasie przewidywany jest kolejny wylot i pobyt w klinice, wtedy również Roman przyjmie tzw. dawkę uderzeniową która to będzie miała kluczowe znaczenie.

Całościowe koszty nie są znane, lecz wiemy że dla nas ta kwota będzie ogromna. Każdy wylot wiąże się z pokryciem kosztów przejazdu,  a tak jak wspomniałam powyżej, bilet do Meksyku kosztuje 2 tysiące dolarów za osobę. Do tego dochodzą koszty leków, sami nie damy sobie z tym rady.

Osobo która to czytasz, prosimy o Twoją pomoc. Prosimy o wsparcie chociaż najmniejszą kwotą, a jeżeli nie możesz tego uczynić, to chociaż przekaż tą wiadomość dalej, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tragicznej sytuacji Romana. Terapia w CHIPSA HOSPITAL jest jedyną deską ratunku.

Roman jest młodym chłopakiem, przed którym całe życie.  Wierzymy, że dzięki waszemu wsparciu i szczerej modlitwie (o którą również prosimy) Roman wygra tą walkę i będzie zdrowy.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
566 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Олена Суха - awatar

Олена Суха

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iryna - awatar
Iryna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Edyta Podgórska - awatar
Edyta Podgórska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Korkosz - awatar
Tomasz Korkosz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij