Zbiórka Koty z przystanku proszą o pomoc - miniaturka zdjęcia

Koty z przystanku proszą o pomoc

Rosie i Borys zostali zgarnięci z przystanku autobusowego z centrum Łodzi przez naszego wolontariusza. Młode koty nie miały chipów, nie były też wykastrowane. Trafiły do naszego Domu Tymczasowego, który po kilku dniach z tego samego przystanku zgarnął trzeciego kota - równie młodego.  Dostali imiona Rosie, Borys oraz Harry.

Po kilku dniach pobytu w DT cała trójka mocno się pochorowała, a Rosie jest w stanie tak poważnym, że wymaga nawadniania i dożywiania dożylnego:( Zaczęło się w weekend. Rosie przestała jeść i niemal "przelewała się" przez ręce:( Pojechała do lecznicy, dostała leki, ale jej leczenie idzie opornie:( Jakby tego było mało - Borys i Harry też są "niewyraźni" W pyszczkach u wszystkich nadżerki, największe u Rosie, która naprawdę bardzo źle się czuje i niemal codziennie odwiedza lecznicę:( W pyszczku i w gardle jest jedna wielka rana i nawet balsam szostakowskiego nie umie sobie na razie z tym poradzić. Trzymajcie kciuki za tę trójkę i pomóżcie nam ich wyleczyć - bardzo prosimy...


Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  10.12.17
  10.12.17

  Rosie lepiej :) Nadżerki w pyszczku to już przeszłość i Rosie czuje się już bardzo dobrze. Apetyt wrócił i temperament też ;) - Rosie ustawia swoich kumpli z domu tymczasowego i rządzi niepodzielnie ;) O dziwo - Borys i Harry nie mają chyba nic przeciwko temu i prześcigają się w okazywaniu Rosie atencji ;) Niedługo będziemy umawiać ich na zabiegi kastracji, bo zaczynamy się obawiać, czy ich przywiązanie do Rosie ma całkiem czyste pobudki ;) Listopadowe leczenie Rosie i profilaktyka całej trójki kosztowały wraz z testami 650 zł. Przed nami kastracje, sterylizacja Rosie i kolejne odrobaczania, będziemy więc bardzo wdzięczni za pomoc w pokryciu tych kosztów.

  Zdjęcie aktualności 10 137

Komentarze

 • JOANNA - awatar

  JOANNA

  30.11.17
  30.11.17

  Powodzenia Maluszki ! I ogromne podziękowania dla KOTYliona za to, co robi. To bardzo godna zaufania fundacja. Im warto pomagać :-)

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   10.12.17
   10.12.17

Wpłaty - 7

Kamil Komorowski - awatar
50
Kamil Komorowski
Konrad - awatar
25
Konrad
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
JOANNA - awatar
30
JOANNA
Anonimowy Darczyńca - awatar
55
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ola! - awatar
10
Ola!

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij