Zbiórka Rower dla Michała po operacji - miniaturka zdjęcia

Rower dla Michała po operacji

Michał Sokup - awatar

Michał Sokup

Organizator zbiórki

Cześć nazywam się Michał i mam w tym roku 18 lat. Moją pasją jest jazda na rowerze, od małego dużo czasu spędzałem jeżdżąc rowerem. Dwa lata temu przejechałem 2500km lecz w tamtym roku (wakacje 2017) musiałem iść na operację na klatkę piersiową (wklęsła klatka) co uniemożliwiło mi dalszej jazdy na pół roku. Teraz jestem 8 miesięcy po operacji i jeździć już mogę lecz przez kolejne dwa lata nie mogę wykonywać żadnej pracy fizycznej aby nic wewnątrz się nie uszkodziło i dobrze zagoiło. Początki były bardzo ciężkie, ponieważ nie mogłem wstawać o własnych siłach z łóżka i musiałem zawsze mieć kogoś obok siebie aby mi pomagał ale jakoś przetrwałem ten okres i wróciłem na rower. Moim planem na teraźniejsze wakacje było iść na wakacjach dorobić sobie na nowy rower szosowy lecz wszystko skończyło się tak, że przez kolejne dwa lata nie mogę nigdzie sobie dorobić trochę pieniędzy aby spełnić marzenie jakim jest rower szosowy i długie wycieczki rowerowe.  

Wszystkie pieniądze jakie otrzymam zostaną w 100% przeznaczone na rower, o którym tak marzę. Liczy się dla mnie każda złotówka, ponieważ chcąc nie chcąc nie dam rady zarobić jakoś sam tych pieniędzy z powodu tej operacji. Jeżeli uda uzbierać się chociaż jakąś część kwoty to będę wam wszystkim bardzo wdzięczny i na pewno będę korzystać z roweru.


Dodane przeze mnie zdjęcie na miniaturkę jest pobrane z internetu, ponieważ nie mam aktualnie swojego zdjęcia jak gdzieś jadę


Michał Sokup - awatar

Michał Sokup

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Kubson - awatar
2
Kubson

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij