Zbiórka Pomoc dla Róży w walce o życie - zdjęcie główne

Pomoc dla Róży w walce o życie

224 035 zł  z 163 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 640 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Tyc - awatar

Natalia Tyc

Organizator zbiórki

 Róża Kozakowska pilnie potrzebuje pomocy do walki o życie. W roku 2019 zaprezentowała Polskę na Lekkoatletycznych Grand Prix Europy w Hiszpanii (gdzie zdobyła pierwsze miejsce), Grand Prix Francji oraz na mistrzostwach świata w Dubaju. Niestety od wielu lat zmaga się z niezwykle bolesną i dokuczliwą odmianą chorób : Endometriozy i Neuroboreliozy (stawowo-mózgowej), które na pewien czas pozbawiły jej możliwości chodzenia a obecnie zagrażają jej życiu. Cel to zbiórka niestety aż 163000 złotych na operację ostatniej szansy, w klinice we Wrocławiu. Lekarze którzy podjęli się zadania powiedzieli że jest to jeden z najtrudniejszych i skomplikowanych przypadków, oraz że czasu jest bardzo mało. To jak szybko operacja się odbędzie, zależne jest od tego jak szybko zdołamy zebrać należną kwotę. Dla nas jest to przeogromna kwota, ale wierzymy w dobrych ludzi którzy nam pomogą. Liczy się każda złotówka, każdy grosik, które przybliżają Różę do zwycięstwa z chorobami,  gdzie stawką jest jej życie. Wasza pomoc jest dla nas najważniejsza, i to w Was ostatnia nadzieja. Jeśli wasze serca są otwarte by pomóc nawet drobnym datkiem, z całego serca bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie ❤️

______________________________________

Szanowni Państwo,

Kiedy rozpoczynaliśmy zbiórkę prawie siedem miesięcy temu, nie wierzyliśmy, że z powodzeniem będziemy przybliżać się do osiągnięcia naszego celu. Dzięki Państwa hojności operacja staje się coraz bardziej realna. Mając nadzieję na jej rzeczywiste przeprowadzenie sprawdziliśmy rzeczywiste koszty operacji. Okazało się, że kwota, która została podana na początku zbiórki jest tylko zaliczką. Prawdziwa kwota opiewa na 150 000 złotych. Są to koszty związane z przeprowadzeniem badań, wszystkich lekarstw, które będą potrzebne przed operacją, po operacji oraz na okres rekonwalescencji; koszty pobytu w szpitalu, koszty dodatkowych specjalistów na wypadek komplikacji. Dlatego też pomimo zebrania podstawowej kwoty dalej zbiórka będzie otwarta, a my z nadzieją będziemy liczyć na Państwa pomoc, która pomoże Róży powrócić do sił, która się przyda w walce z pozostałymi chorobami.

Kwota podana w zbiórce jest wyższa, ponieważ portal pobiera opłaty za prowadzenie zbiórki, promowanie jej i utrzymywanie.

Z całego serca pragniemy wszystkim podziękować. Wszystko co Państwo zrobili, aby pomóc drugiemu człowiekowi jest niewiarygodne i godne podziwu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i nie da się opisać tego co czujemy widząc, że zbiórka opiewa na taką kwotę. Dozgonne dzięki!

Poniżej przedstawiamy reportaż, który nagrała telewizja TVP na temat Róży, proszę obejrzeć. (Druga część reportażu) 


https://vod.tvp.pl/video/alarm,08092020-2010,49468820?fbclid=IwAR2HReeuwIWXyoARPlYfxRBRZA9UgStCKEeF_Mu6mf4bu-pjg0T3nx7jX6I

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Natalia Tyc - awatar

  Natalia Tyc

  26.09.20
  26.09.20

  https://viva.pl/ludzie/newsy/historia-roza-kozakowska-ojciec-ja-bil-mieszka-w-kontenerze-bez-wody-jest-chora-pomoc-128299-r1/

Komentarze


 • Marzena Kęciek - awatar

  Marzena Kęciek

  22.09.21
  22.09.21

  Skromna, piękna i uzdolniona oraz bardzo zdeterminowana, trzeba i warto pomóc.

  • Natalia Tyc - awatar

   Natalia Tyc - Organizator zbiórki

   23.09.21
   23.09.21

   Dziękuję bardzo, za okazaną pomoc 💕

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.09.21
  15.09.21

  Pani Różyczko, podziwiam Panią. Jest Pani niezwykła. Silna, waleczna i pracowita, radosna, skromna, a także śliczna. Jest Pani także wewnętrznie piękna. Kto patrzy sercem, ten to piękno zobaczy, bo najważniejsze rzeczy, nie są widoczne dla oka, lecz tylko dla serca. Dobrze, że spotkała Pani tylu przyjaznych ludzi na swojej drodze. Z takimi przyjaciółmi, choć trochę łatwiej jest iść przez życie. Pani radość jest taka szczera i spontanicza, płynąca z serca. Gdy się Pani cieszy, razem z Panią cieszy się cały świat. Wspaniała Różyczko bądź zdrowa, realizuj swe plany i spełniaj marzenia. Głęboko wierzę, że tak się stanie, bo o co by nie poprosiła osóbka o tak czystym serduszku, jak Pani, na powno się spełni. ps. Pani Różyczko, napisałem Pani parę słów, tak od serca w dwóch wiadomościach na Pani facebooka ps.2 Pani Organizator zbiórki, parę dni temu wysłałem Pani na tym portalu wiadomość z pewnymi informacjami ("zapytanie do organizatora") proszę dać znać, czy już ją Pani przeczytała

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.21
  12.09.21

  Historia życia Pani Róży to jest coś nie do opisania! Ile przeciwności losu musiała pokonać, ile zawziętości musiało w Niej być, że doszła do tego momentu, do Mistrzostwa Paraolimpijskiego, mając tak rzucane kłody pod nogi! Człowiek często nie docenia tego co ma, robiąc z igły widły. A Ona - Ona przyjmuje przeciwności losu na klatę, wierzy, że może je pokonać i ten nieschodzący z twarzy uśmiech, gdzie "zwykły" człowiek zwątpiłby już wielokrotnie. Poryczałem się jak bóbr, słuchając o historii jej życia, o jej dramatach i chorobie. To jest heroska naszych czasów, o której powinno się mówić dookoła! Mam nadzieję, że przyjdzie jej żyć godnie, przyjdzie jej żyć w zdrowiu i zarażać optymizmem, uśmiechem i pasją do sportu! Pani Różo, jest Pani wielka!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.21
  08.09.21

  LICZY SIĘ TYLKO JEDEN TALENT... TALENT DO PRACY.

 • 29Renata - awatar

  29Renata

  07.09.21
  07.09.21

  Życzę dużo dobrego!

  • Natalia Tyc - awatar

   Natalia Tyc - Organizator zbiórki

   09.09.21
   09.09.21

   Z całego serca dziękuje ❤️

224 035 zł  z 163 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 640 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Tyc - awatar

Natalia Tyc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 640

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krzysztof Smuniewski - awatar
Krzysztof Smuniewski
100
Marzena Kęciek - awatar
Marzena Kęciek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomek Milański - awatar
Tomek Milański
50
Bajor - awatar
Bajor
1
ToFi - awatar
ToFi
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij