Zbiórka Rehabilitacjia Bliźniaków - zdjęcie główne

Rehabilitacjia Bliźniaków

328 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Koćwin - awatar

Dorota Koćwin

Organizator zbiórki

Nazywam sie Dorota jestem mama bliźniaków.Lena i Fabian urodzili sie 1.03.2017roku przez cc.Lena urodziła sie z zamartica urodzeniowa,zapaleniem płuc,punktow abgar 6,corka odrazu trafiła do inkubatora gdyż zanikła akcja życiowa,zostala podłączona do respiratora.Fabian urodził sie jako bliźniak drugi z wieloma wadami genetycznymi,z wrodzona niedoczynnoscia tarczycy,wada serca,po zrobieniu badań genetycznych potwierdziło sie podejrzenie ZD(zespol Downa).Jest bardzo kochanym dzieckiem,ma wrodzone obniżone napięcie mięśni.Dzieciaczki potrzebują stałej kosztownej rehabilitacji,aby w miarę mogły normalnie funkcjonować,jedna wizyta w poradni rehabilitacyjnej w zależności od metody to koszt od 60-120zlWizyty lekarskie również pochłaniają duża część budżetu domowego.Uzbierane pieniadze pomogą nam w jakims stopniu przyspieszyć bardzo potrzebna rehabilitacje dla obojga.Aby dzieci sie rozwijały prawidłowo potrzeba ogromu pracy i serca. Bedziemy bardzo wdzięczni za każda okazałą pomoc,kazdy grosz zbliży nas do porządanego efektu jakim jest normalność dnia codziennego.Z góry dziękujemy za każda okazałą pomocRodzice Fabiana i Leny. Wplaty można roWniez dokonywac za pośrednictwem PayPal [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Koćwin - awatar

  Dorota Koćwin

  13.11.2017
  13.11.2017

  Taki jestem silny chłopczyk

  Zdjęcie aktualizacji 9 396

328 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Koćwin - awatar

Dorota Koćwin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Wiesława Lewandowska - awatar
Wiesława Lewandowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
patrycja Bobak - awatar
patrycja Bobak
7
KarolCia - awatar
KarolCia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krystyna Miszok - awatar
Krystyna Miszok
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij