Zbiórka Rehabilitacjia Bliźniaków - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacjia Bliźniaków

Zbiórka Rehabilitacjia Bliźniaków - zdjęcie główne

Rehabilitacjia Bliźniaków

328 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Koćwin - awatar

Dorota Koćwin

Organizator zbiórki

Nazywam sie Dorota jestem mama bliźniaków.Lena i Fabian urodzili sie 1.03.2017roku przez cc.Lena urodziła sie z zamartica urodzeniowa,zapaleniem płuc,punktow abgar 6,corka odrazu trafiła do inkubatora gdyż zanikła akcja życiowa,zostala podłączona do respiratora.Fabian urodził sie jako bliźniak drugi z wieloma wadami genetycznymi,z wrodzona niedoczynnoscia tarczycy,wada serca,po zrobieniu badań genetycznych potwierdziło sie podejrzenie ZD(zespol Downa).Jest bardzo kochanym dzieckiem,ma wrodzone obniżone napięcie mięśni.Dzieciaczki potrzebują stałej kosztownej rehabilitacji,aby w miarę mogły normalnie funkcjonować,jedna wizyta w poradni rehabilitacyjnej w zależności od metody to koszt od 60-120zlWizyty lekarskie również pochłaniają duża część budżetu domowego.Uzbierane pieniadze pomogą nam w jakims stopniu przyspieszyć bardzo potrzebna rehabilitacje dla obojga.Aby dzieci sie rozwijały prawidłowo potrzeba ogromu pracy i serca. Bedziemy bardzo wdzięczni za każda okazałą pomoc,kazdy grosz zbliży nas do porządanego efektu jakim jest normalność dnia codziennego.Z góry dziękujemy za każda okazałą pomocRodzice Fabiana i Leny. Wplaty można roWniez dokonywac za pośrednictwem PayPal [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Koćwin - awatar

  Dorota Koćwin

  13.11.17
  13.11.17

  Taki jestem silny chłopczyk

  Zdjęcie aktualizacji 9 396

328 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Koćwin - awatar

Dorota Koćwin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Wiesława Lewandowska - awatar
Wiesława Lewandowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
patrycja Bobak - awatar
patrycja Bobak
7
KarolCia - awatar
KarolCia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krystyna Miszok - awatar
Krystyna Miszok
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij