Zbiórka Łysa sunia cała w ranach - zdjęcie główne

Łysa sunia cała w ranach

8 764 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

02.12.2022: Ogromnie dziękujemy Państwu, w imieniu Mai, za całe wsparcie!!!

Maja powoli dochodzi po zdrowia pod opieką wspaniałych ludzi, którzy mówią do Niej tak, że rozpływają nam się serca.

Sami posłuchajcie: 

https://www.facebook.com/TOZwroclawPL/videos/468811238713896


https://www.facebook.com/TOZwroclawPL/videos/657298742600889

Edit: Sunia ma na imię Maja, ma nowy dom i nową rodzinę. Niestety, ma chore nerki i serce, wyniki ma złe i cała jest bardzo zaniedbana. Nowa rodzina zapewni jej wszystko poza opłaceniem kosztów leczenia. Dlatego prosimy o pomoc, sunia będzie pod opieką lekarza weterynarii do końca życia. 

W poniedziałek 28.11.2022 sunia będzie miała badane serce, badanie ma odpowiedź na pytanie, czy może dostać więcej sterydów. Ona się cały czas drapie do krwi, gryzie, trzepie uszami. Kąpiele i wszystkie zabiegi są dla niej bolesne, jeszcze się biedna nacierpi, ale wiemy, że będzie coraz lepiej już. 

-------

Ma na imię Czarna i trudno nam sobie wyobrazić jej cierpienie...

Druga sunia umarła 2 tygodnie temu... Nie doczekała pomocy 💔. Była w podobnym stanie. Serce nam pęka, gdy pomyślimy jak długo musiała się męczyć przed śmiercią i w jakim cierpieniu umierała nie doczekawszy ani na moment ulgi od bólu. 

Czarna jest łysa, z ranami na głowie i uszach, żyje od bardzo długiego czasu w stanie niewyobrażalnego cierpienia. Cała jej skóra jest czerwona, w małych ranach, miejscami tworzy twardą skorupę.

Sunia jest dodatkowo w bardzo złym stanie psychicznym, bała się wyjść na otwartą przestrzeń, chciała poruszać się tylko pod ścianami, albo przy samochodach. Przy każdym ruchu się drapie.

Wiemy na pewno, że w takim stanie była długo, nie możemy uwierzyć, że sąsiedzi nie interweniowali, bo sunie chodziły same po wsi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.11.2022
  30.11.2022

  Maja, będzie dobrze, dasz radę. Trzymaj się.

 • Anna Małecka - awatar

  Anna Małecka

  29.11.2022
  29.11.2022

  Czarnuszko, wracaj szybko do zdrowia! Życzymy Ci kochającego domu do końca życia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.2022
  24.11.2022

  Mam nadzieje , ze maleńka wyzdrowieje i w końcu rozpocznie życie na jakie zasługuje 🥰

8 764 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 195 osób w ciągu 12 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 195

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Endzi - awatar
Endzi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karol - awatar
Karol
10
Marta - awatar
Marta
20
Kora - awatar
Kora
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Linke - awatar
Linke
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij