Całkiem niedawno prowadziliśmy korespondencję z trzema zainteresowanymi adopcją Rubiego domkami - niestety, dziś już wiemy że wszystkie zrezygnowały.

Rubi to pies który trafił pod naszą opiekę zimą ubiegłego roku. Jest młodym, energicznym, bardzo proludzkim stworzeniem i pechowym stworzeniem. Co z nim nie tak? Dlaczego nadal nie ma domu?

Już wspomniałam - Rubi jest niewidomy.

Może też fakt że Rubi to taki zwykły, nie rzucający się w oczy, szary kundel na którego nikt nie zwraca uwagi.

Takie psy skazane są na ciągłe hotele bo z już nawet z domem tymczasowym w jego przypadku jest problem.

On już od ponad roku mieszka w hotelu a próby jego adopcji zawsze kończyły się fiaskiem. My jednak nie rezygnujemy, szukamy odpowiedzialnego domu, domu który świadomie bez uprzedzeń, zdecyduje się na adopcję niewidomego psa. Mamy cały czas nadzieję że gdzieś jest jego dom, dom który na niego czeka.

Rubi ze swoją niedoskonałością radzi sobie znakomicie. Gdy pozna geografię domu i wybiegu nikt nie chce wierzyć że on nie widzi. Jest radosnym, wesołym, bardzo przyjacielskim psem i nie sposób go nie kochać:)

Piszę to, lecz procent wiary w to co piszę mam niewielki, już straciłyśmy prawie całą nadzieję na domek dla Rubiego i chłopak już pewnie pozostanie z nami na zawsze...

Nie chcesz burego, ślepego psa w domu, to może wesprzyj go chociażby jedną złotówką, to już będzie bardzo dużo. 1 złoty to 1/10 kolejnego, bezpiecznego dnia tego bezdomnego piesełka:)

Od maja ubiegłego roku, pod nasze skrzydła, trafiło kilkanaście takich piesków. Stare, schorowane, niewidome, po wypadkach lub traumatycznych przeżyciach. Psy, które szanse na dom mają marne. My dzięki Waszej pomocy możemy dać im choć namiastkę prawdziwego domu. Oddajemy im całych siebie, często kosztem naszych rodzin, domów czy zwierzaków. Dzielimy się nimi naszą energią, każdą wolną chwilą, każdym wolnym grosikiem.

Jeżeli zechcesz wesprzeć finansowo Rubiego chociażby jedną złotówką, to już będzie bardzo dużo. 1 złoty to 1/10 kolejnego, bezpiecznego dnia tego bezdomnego piesełka:)

Dziękujemy.

Komentarze

  • Jk33 - awatar

    Jk33

    18.10.17
    18.10.17

    Jesteś cudownym psiakiem.. 💖

Wpłaty - 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Małgorzata Kubiszewska - awatar
40
Małgorzata Kubiszewska
bożena - awatar
20
bożena
Ewa Romanów - awatar
50
Ewa Romanów
Klaudia Mamońska - awatar
10
Klaudia Mamońska
Grażyna Hanc - awatar
10
Grażyna Hanc
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Joanna - awatar
30
Joanna
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij