Zbiórka Leki na grzybicę dla 4słodziaków - zdjęcie główne

Leki na grzybicę dla 4słodziaków

324 zł z 324 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

KONIEC ZBIÓRKI 03.09.2019
Czwórka kociego rodzeństwa potrzebuje pomocy w walce z grzybicą. Musimy opłacić lek do kąpieli i przymoczek oraz szczepionki. Czy możemy liczyć na Waszą pomoc dla uroczych podrostków?
Te dzieciaki sporo już przeszły. Urodziły się w piwnicy, walczyły już z pchłami, wszołami, świerzbowcem, kocim katarem. Gdy myśleliśmy, że wychodzą na prostą- wylazła grzybica. To śliczne kocie podrostki, maj szanse na fajne domy, ale musimy zadziałać i szybko pozbyć się grzyba.
Pomożecie?


Musimy koniecznie zapłacić fakturę za leki. 

Komentarze


 • Sylwia Koprowicz - awatar

  Sylwia Koprowicz

  30.08.19
  30.08.19

  Poszło 🙂

 • Lonia Milewska - awatar

  Lonia Milewska

  23.08.19
  23.08.19

  💚💚💚

324 zł z 324 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jolanta Markowicz - awatar
Jolanta Markowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Yogi - awatar
Yogi
200
Sylwia Koprowicz - awatar
Sylwia Koprowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Sylwia - awatar
Sylwia
5
Lonia Milewska - awatar
Lonia Milewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Aleks - awatar
Aleks
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij