Pomoc dzieciom z Onkologii

9 210 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Judyta Banasik - awatar

Judyta Banasik

Organizator zbiórki

Klinika Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka jest jednym z tych miejsc, gdzie obraz cierpiących z bólu i bezsilności dzieci zmusza nas do przewartościowania swojego życia. Dlaczego nie zacząć od pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują? Fundacja Herosi robi co w ich mocy, aby jak najlepiej umilić dzieciom czas spędzony w klinice, organizując wydarzenia, zbiórki i dając i jak najwięcej wsparcia. Postanowiliśmy pomóc im w tych działaniach!

Jak co roku, firma Accenture organizuje świąteczną akcję charytatywną, podczas której zbieramy środki, które pomogą dzieciom przetrwać najtrudniejszy okres leczenia. 

Większa część uzbieranych pieniędzy zostanie przeznaczona na kluczowy środek w walce z rakiem – nierefundowane leki potrzebne do chemioterapii dzieci.

Dodatkowo, jako że większość dzieci na oddziale choruje na nowotór kości, chcielibyśmy pomóc im przetrwać ten czas w jak najlepszych warunkach, dostarczając do kliniki niezbędne rzeczy typu nowe pościele, poduszki ortopedyczne oraz kolorowe, miękkie koce.

Jak każde dziecko, mają one także zupełnie przyziemne marzenia takie jak lalki Barbie, koraliki do tworzenia bransoletek, gry planszowe, PlayStation, koszulki z piłkarzami itp. W związku z tym, część środków chcielibyśmy przeznaczyć na prezenty, które choć na chwilę pomogą im oderwać się od najgorszych myśli.

Zasada inicjatywy jest prosta: im więcej zbierzemy wspólnymi siłami, tym więcej środków firma dodatkowo przekaże Oddziałowi. Do dzieła! :)

Więcej informacji na temat fundacji Herosi oraz Oddziału Onkologii, którym się zajmują znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/FundacjaHerosi/ lub: http://herosi.eu/

Pozdrawiamy ciepło i z góry dziękujęmy za wszelkie wsparcie,

Zespół Rudolphs
 (Judyta, Grzegorz, Dorota, Marcin, Asia, Karol, Magda, Maciek, Gosia, Olaf)

Aktualizacje


 • Judyta Banasik - awatar

  Judyta Banasik

  18.12.2018
  18.12.2018

  Dziękujemy WSZYSTKIM wspaniałym ludziom za wsparcie zbiórki! Wasza pomoc, zaangażowanie i zainteresowanie inicjatywą przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.
  Jako że do końca zbiórki wciąż mamy prawie 2 tygodnie, postanowiliśmy nie marnować czasu i wykorzystać go na zebranie kolejnego 1 000zł podnosząc cel do 9 000zł.

  Dzięki Wam i wsparciu Accenture będziemy w stanie przekazać oddziałowi ponad 10 000zł! :)))

Komentarze


 • Artur Oboleński - awatar

  Artur Oboleński

  14.12.2018
  14.12.2018

  Ta wpłata jest za kawałek pysznego sernika z kiermaszu - naprawdę rewelacyjny!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  11.12.2018
  11.12.2018

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

9 210 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Judyta Banasik - awatar

Judyta Banasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 127

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Pekshueva - awatar
Anna Pekshueva
200
Malgosia - awatar
Malgosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij