Pomoc dzieciom z Onkologii

9 210 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Judyta Banasik - awatar

Judyta Banasik

Organizator zbiórki

Klinika Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka jest jednym z tych miejsc, gdzie obraz cierpiących z bólu i bezsilności dzieci zmusza nas do przewartościowania swojego życia. Dlaczego nie zacząć od pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują? Fundacja Herosi robi co w ich mocy, aby jak najlepiej umilić dzieciom czas spędzony w klinice, organizując wydarzenia, zbiórki i dając i jak najwięcej wsparcia. Postanowiliśmy pomóc im w tych działaniach!

Jak co roku, firma Accenture organizuje świąteczną akcję charytatywną, podczas której zbieramy środki, które pomogą dzieciom przetrwać najtrudniejszy okres leczenia. 

Większa część uzbieranych pieniędzy zostanie przeznaczona na kluczowy środek w walce z rakiem – nierefundowane leki potrzebne do chemioterapii dzieci.

Dodatkowo, jako że większość dzieci na oddziale choruje na nowotór kości, chcielibyśmy pomóc im przetrwać ten czas w jak najlepszych warunkach, dostarczając do kliniki niezbędne rzeczy typu nowe pościele, poduszki ortopedyczne oraz kolorowe, miękkie koce.

Jak każde dziecko, mają one także zupełnie przyziemne marzenia takie jak lalki Barbie, koraliki do tworzenia bransoletek, gry planszowe, PlayStation, koszulki z piłkarzami itp. W związku z tym, część środków chcielibyśmy przeznaczyć na prezenty, które choć na chwilę pomogą im oderwać się od najgorszych myśli.

Zasada inicjatywy jest prosta: im więcej zbierzemy wspólnymi siłami, tym więcej środków firma dodatkowo przekaże Oddziałowi. Do dzieła! :)

Więcej informacji na temat fundacji Herosi oraz Oddziału Onkologii, którym się zajmują znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/FundacjaHerosi/ lub: http://herosi.eu/

Pozdrawiamy ciepło i z góry dziękujęmy za wszelkie wsparcie,

Zespół Rudolphs
 (Judyta, Grzegorz, Dorota, Marcin, Asia, Karol, Magda, Maciek, Gosia, Olaf)

Aktualizacje


 • Judyta Banasik - awatar

  Judyta Banasik

  18.12.18
  18.12.18

  Dziękujemy WSZYSTKIM wspaniałym ludziom za wsparcie zbiórki! Wasza pomoc, zaangażowanie i zainteresowanie inicjatywą przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Jako że do końca zbiórki wciąż mamy prawie 2 tygodnie, postanowiliśmy nie marnować czasu i wykorzystać go na zebranie kolejnego 1 000zł podnosząc cel do 9 000zł. Dzięki Wam i wsparciu Accenture będziemy w stanie przekazać oddziałowi ponad 10 000zł! :)))

Komentarze


 • Artur Oboleński - awatar

  Artur Oboleński

  14.12.18
  14.12.18

  Ta wpłata jest za kawałek pysznego sernika z kiermaszu - naprawdę rewelacyjny!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  11.12.18
  11.12.18

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

9 210 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Judyta Banasik - awatar

Judyta Banasik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 127

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Pekshueva - awatar
Anna Pekshueva
200
Malgosia - awatar
Malgosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij