Zbiórka Musimy błagać o pomoc - zdjęcie główne

Musimy błagać o pomoc

8 910 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Teresa Warner - awatar

Teresa Warner

Organizator zbiórki

Jesteśmy wolontariuszami Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami. Z każdym dniem otrzymujemy zgłoszenia, prośby o pomoc, ciągle przeprowadzamy interwencje, ratujemy zwierzęta, przyjmujemy kolejne pod nasze skrzydła. I z dnia na dzień coraz bardziej pogrążamy się w długach. Hotele, Weterynarze, szpitale, leki, specjalistyczna karma, czynsz, rachunki za prąd, o benzynie nie wspominając. Staraliśmy się na bieżąco regulować nasze zobowiązania, ale jak zwykle rzeczywistość napisała swój scenariusz. 

Mamy nieuregulowane faktury za hotele za dwa miesiące, fakturę za leczenie ran i łapy Luckiego oraz jego pobyt w szpitaliku w Lublinie (790 zł), fakturę za wizytę Luckiego w Ortovecie, kilka małych, już wystawionych faktur weterynaryjnych. Te już możemy Wam pokazać. To już kwota blisko 5 tysięcy złotych.

Aktualnie czekamy na faktury za:

- dwukrotny pobyt Luckiego w szpitaliku w Świdniku wraz z leczeniem;

- kilkukrotny pobyt Bolka w szpitaliku, stałe leczenie, badania i leki związane z chorobą jego tarczycy, wątroby i trzustki

- kastrację Bolka

- pobyt w szpitaliku i długie leczenie Lolka będące wynikiem zakażenia giardią po tym jak Lolek po czterech dniach uciekł z nieodpowiedzialnego domu adopcyjnego i przez 3 tygodnie błąkał się po ulicach Lublina

- długie leczenie i eutanazja Kijanki - właścicielskiej suczki odebranej interwencyjnie, która miała guza sutka wielkości pomarańczy, nowotwór wątroby, całe ciałko, łącznie z płucami, wypełnione wodą, pękniętą zastawkę serca, co zmusiło nas, po konsultacji z onkologiem i kardiologiem do podjęcia decyzji o jej eutanazji, którą również musimy opłacić

 - leczenie i pobyt w szpitalu Dolara, niezbędne usługi groomerskie (był jednym, wielkim kołtunem) oraz jego kastrację

- hotele za Nelę, Tito, Spajkiego i Bruna za kolejny miesiąc

Problemem stało się również paliwo. Pokonujemy setki kilometrów miesięcznie, prywatnym, starym samochodem, jeżdżąc na interwencje, wizyty przedadopcyjne, do nowych domów, itd, itd. Koszty paliwa to niekiedy i dwa tysiące złotych miesięcznie.

Jeżeli nie będziemy w stanie pokrywać tych należności dalsze funkcjonowanie Stowarzyszenia stanie pod znakiem zapytania. Dlatego bardzo pięknie prosimy o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
8 910 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Teresa Warner - awatar

Teresa Warner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 78

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Mateusz Drozd - awatar
Mateusz Drozd
200
K.Kozłowska - awatar
K.Kozłowska
820
Krystyna Mastela - awatar
Krystyna Mastela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna N. - awatar
Anna N.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij