Zbiórka Rybnik mówi DOBRANOC - zdjęcie główne

Rybnik mówi DOBRANOC

26 787 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 487 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Nina Staszek-Dajka - awatar

Nina Staszek-Dajka

Organizator zbiórki

Rybnik mówi: „dobranoc” :) 

Dom Dziecka w Ukrainie, a w nim 220 dzieci od oseska po kilkunastolatków... Pytamy, czego potrzebują, co można podarować dzieciom na Mikołaja. Odpowiedź niemal zwala nas z nóg. Pidżamy. Upewniamy się, czy dobrze słyszymy, pidżamy? Tak, pidżamy. Tylko tyle. Dla nich „aż tyle”. Nasze dzieci dostają kolejne zabawki, nowsze smartfony, kolejne gadżety elektroniczne, kolejne słodycze. Opiekunom dzieci z ukraińskiego Domu Dziecka marzą się pidżamy dla wszystkich 220 dzieci. Pidżama powinna być również na zmianę, zatem… 440 pidżam… Wydaje się, że pidżama to marzenie maleńkie, ale pomnożone 440 razy zamienia się w prawdziwą pidżamową górę niemal nie do zdobycia…

6 grudnia do naszych domów przychodzi Święty Mikołaj, do ukraińskich domów dociera niemal dwa tygodnie później – 19 grudnia. Sprawmy, by do tego ukraińskiego domu zamieszkanego przez 220 dzieci Mikołaj mógł przywieźć nie tylko pidżamową górę, ale również to, co sprawia, że dzieci na całym świecie uwielbiają Świętego Mikołaja! Stąd ta zbiórka. Możemy pomóc i zrzucić się na zakup pidżam. Możemy kupić je sami i przekazać do placówek Stowarzyszenia „17-tka” działającego w Rybniku. 18 grudnia z Rybnika wyjedzie „dostawczak” Świętego Mikołaja. Za kierownicą zasiądzie nie kto inny, jak właśnie ... Mikołaj! Pewnie zabierze ze sobą pomocników, bo wręczyć w jednym domu 220 paczek to nie przelewki!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krystek Bogumila - awatar

  Krystek Bogumila

  13.11.2021
  13.11.2021

  Głęboko poruszona, oczywiście dokłądam moja cegiełkę do piżamek.

 • Hodowca Gołębi pocztowych - awatar

  Hodowca Gołębi pocztowych

  05.11.2021
  05.11.2021

  Aby dzieci miały się lepiej 🙂😍

 • Marta Amalia - awatar

  Marta Amalia

  05.11.2021
  05.11.2021

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2021
  04.11.2021

  Najwspanialszych pizam na świecie:)

26 787 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 487 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Nina Staszek-Dajka - awatar

Nina Staszek-Dajka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 487

Katarzyna Couchman - awatar
Katarzyna Couchman
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria Stryczek - awatar
Daria Stryczek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolinab - awatar
Karolinab
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij