Zbiórka Zakup sprzętu dla OSP Sędzimirów - miniaturka zdjęcia

Zakup sprzętu dla OSP Sędzimirów

Zakup sprzętu dla OSP Sędzimirów

2 033 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Krysiak - awatar

Jakub Krysiak

Organizator zbiórki

Witam nazywam się Jakub mam obecnie 15 lat jestem jednym z 11 członków młodzieżowej drużyny pożarniczej z Sędzimirowa, jednostka w której działa nasza MDP została założona w roku 1945 i liczy ona obecnie 25 członków z czego 15 wyszkolonych i gotowych do wyjazdu nie jest ważne czy urodziny czy święta rzucają wszystko i biegną do remizy nawet z pracy mimo że jesteśmy skromni i posiadamy na wyposażeniu tylko Volkswagena T4 chcemy działać, w tym roku odnotowaliśmy już 4 wyjazdy. Lecz chcielibyśmy zakupić podstawy sprzęt do naszej jednostki , liczymy na państwa pomoc ponieważ was to dużo nie kosztuje a dzięki temu możemy uratować komuś życie oraz dobytek całego życia, każda złotówka i udostępnienie to wielka pomoc Warto pomagać BOGU NA CHWAŁĘ BLIŹNIEMU NA RATUNEK. Link do naszego fanpage https://www.facebook.com/OSP-Sędzimirów-107604787326878/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 033 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Krysiak - awatar

Jakub Krysiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Jacek Solarczyk - awatar
Jacek Solarczyk
50
OSP Proboszczów - awatar
OSP Proboszczów
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
didi - awatar
didi
20
OSP Grodziec - awatar
OSP Grodziec
50
Małgorzata Siwica Cempel - awatar
Małgorzata Siwica Cempel
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Lebek - awatar
Monika Lebek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij