Zbiórka Ośrodek w Rzegnowie - zdjęcie główne

Ośrodek w Rzegnowie

1 460 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna współpracuje z Baptystyczną Akcją Charytatywną. Budynek, który widzimy na zdjęciu służy niesieniu skutecznej i profesjonalnej pomocy mężczyznom wykluczonym społecznie  w wyjściu z problemu oraz przygotowaniu ich do prowadzenia trzeźwego życia poza ośrodkiem w oparciu o biblijne wartości. Niektórzy z naszych absolwentów terapii, którzy doświadczyli Bożego działania dziś prowadzą Boże życie, jako nowonarodzeni chrześcijanie.

Budynek, w którym mieszkają nasi podopieczni wymaga remontu i przebudowy, aby móc w dobrych warunkach realizować program terapii.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że  nie uda się wszystkiego zrobić od razu, dlatego podzieliliśmy  prace na trzy etapy:

I etap - zmiana pokrycia dachowego ( obecnie na dachu znajdują się płyty azbestowe), adaptacja strychu na użytkowy, gdzie planujemy zrobić  4 pokoje z łazienkami dla uczestników terapii. Szacowany koszt takich prac to ok.90 tyś zł.

II etap - modernizacja i remont pomieszczeń na parterze, które na chwilę obecną zostały tylko odświeżone i gdzie obecnie mieszkają podopieczni. 

III etap - przebudowa i rozbudowa pomieszczeń gospodarczych , które znajdują się wokół  domu. Planujemy, aby powstał tu Dom Seniora, w którym podopieczni w ramach terapii będą mogli pomagać osobą starszym  w ich codziennym funkcjonowaniu. 

Drodzy, zwracamy się do Was z prośbą o przyłączenie się do tego dobrego Bożego dzieła, wspierając remont budynku środkami finansowymi  oraz wszelkim innym wsparciem, jaki jesteście z serca gotowi  ofiarować.

Dziękujemy za Wasze serce i ufamy , że uda nam się wspólnie zmienić to miejsce w którym Bóg będzie odbierał sobie chwałę i będziemy mogli kontynuować służbę, którą pełnimy dzięki Bogu.  Dla nas wielu, to tak niewiele, a  dla wielu potrzebujących to życie! 

W imieniu Fundacji CHID  

Rafał Witkowski, Sławek Ciesiółka, Wojciech Karwowski 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - awatar

  Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna

  25.06.2019
  25.06.2019

  Drodzy, dziękujemy za kolejne wpłaty na ośrodek w Rzegnowie. To miejsce z każdym dniem pięknieje. Zobaczcie sami :-)

  Zdjęcie aktualizacji 33 333

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.2019
  26.11.2019

  Niech Pan pomnoży każdą złotówke

  • Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - awatar

   Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - Organizator zbiórki

   10.12.2019
   10.12.2019

   Amen ! :-)

1 460 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Domańska - awatar
Katarzyna Domańska
20
Piotr Kowalczyk - awatar
Piotr Kowalczyk
100
Mateusz Kowalczyk Piotr Kowalczyk - awatar
Mateusz Kowalczyk Piotr Kowalczyk
100
Aga Mojsiej - awatar
Aga Mojsiej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij