Zbiórka Ośrodek w Rzegnowie - zdjęcie główne

Ośrodek w Rzegnowie

1 460 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna współpracuje z Baptystyczną Akcją Charytatywną. Budynek, który widzimy na zdjęciu służy niesieniu skutecznej i profesjonalnej pomocy mężczyznom wykluczonym społecznie  w wyjściu z problemu oraz przygotowaniu ich do prowadzenia trzeźwego życia poza ośrodkiem w oparciu o biblijne wartości. Niektórzy z naszych absolwentów terapii, którzy doświadczyli Bożego działania dziś prowadzą Boże życie, jako nowonarodzeni chrześcijanie.

Budynek, w którym mieszkają nasi podopieczni wymaga remontu i przebudowy, aby móc w dobrych warunkach realizować program terapii.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że  nie uda się wszystkiego zrobić od razu, dlatego podzieliliśmy  prace na trzy etapy:

I etap - zmiana pokrycia dachowego ( obecnie na dachu znajdują się płyty azbestowe), adaptacja strychu na użytkowy, gdzie planujemy zrobić  4 pokoje z łazienkami dla uczestników terapii. Szacowany koszt takich prac to ok.90 tyś zł.

II etap - modernizacja i remont pomieszczeń na parterze, które na chwilę obecną zostały tylko odświeżone i gdzie obecnie mieszkają podopieczni. 

III etap - przebudowa i rozbudowa pomieszczeń gospodarczych , które znajdują się wokół  domu. Planujemy, aby powstał tu Dom Seniora, w którym podopieczni w ramach terapii będą mogli pomagać osobą starszym  w ich codziennym funkcjonowaniu. 

Drodzy, zwracamy się do Was z prośbą o przyłączenie się do tego dobrego Bożego dzieła, wspierając remont budynku środkami finansowymi  oraz wszelkim innym wsparciem, jaki jesteście z serca gotowi  ofiarować.

Dziękujemy za Wasze serce i ufamy , że uda nam się wspólnie zmienić to miejsce w którym Bóg będzie odbierał sobie chwałę i będziemy mogli kontynuować służbę, którą pełnimy dzięki Bogu.  Dla nas wielu, to tak niewiele, a  dla wielu potrzebujących to życie! 

W imieniu Fundacji CHID  

Rafał Witkowski, Sławek Ciesiółka, Wojciech Karwowski 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - awatar

  Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna

  25.06.2019
  25.06.2019

  Drodzy, dziękujemy za kolejne wpłaty na ośrodek w Rzegnowie. To miejsce z każdym dniem pięknieje. Zobaczcie sami :-)

  Zdjęcie aktualizacji 33 333

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.2019
  26.11.2019

  Niech Pan pomnoży każdą złotówke

  • Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - awatar

   Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - Organizator zbiórki

   10.12.2019
   10.12.2019

   Amen ! :-)

1 460 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Domańska - awatar
Katarzyna Domańska
20
Piotr Kowalczyk - awatar
Piotr Kowalczyk
100
Mateusz Kowalczyk Piotr Kowalczyk - awatar
Mateusz Kowalczyk Piotr Kowalczyk
100
Aga Mojsiej - awatar
Aga Mojsiej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij