Zbiórka Ośrodek w Rzegnowie - miniaturka zdjęcia

Ośrodek w Rzegnowie

Zbiórka Ośrodek w Rzegnowie - zdjęcie główne

Ośrodek w Rzegnowie

1 460 zł z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Fundacja Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna współpracuje z Baptystyczną Akcją Charytatywną. Budynek, który widzimy na zdjęciu służy niesieniu skutecznej i profesjonalnej pomocy mężczyznom wykluczonym społecznie  w wyjściu z problemu oraz przygotowaniu ich do prowadzenia trzeźwego życia poza ośrodkiem w oparciu o biblijne wartości. Niektórzy z naszych absolwentów terapii, którzy doświadczyli Bożego działania dziś prowadzą Boże życie, jako nowonarodzeni chrześcijanie.

Budynek, w którym mieszkają nasi podopieczni wymaga remontu i przebudowy, aby móc w dobrych warunkach realizować program terapii.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że  nie uda się wszystkiego zrobić od razu, dlatego podzieliliśmy  prace na trzy etapy:

I etap - zmiana pokrycia dachowego ( obecnie na dachu znajdują się płyty azbestowe), adaptacja strychu na użytkowy, gdzie planujemy zrobić  4 pokoje z łazienkami dla uczestników terapii. Szacowany koszt takich prac to ok.90 tyś zł.

II etap - modernizacja i remont pomieszczeń na parterze, które na chwilę obecną zostały tylko odświeżone i gdzie obecnie mieszkają podopieczni. 

III etap - przebudowa i rozbudowa pomieszczeń gospodarczych , które znajdują się wokół  domu. Planujemy, aby powstał tu Dom Seniora, w którym podopieczni w ramach terapii będą mogli pomagać osobą starszym  w ich codziennym funkcjonowaniu. 

Drodzy, zwracamy się do Was z prośbą o przyłączenie się do tego dobrego Bożego dzieła, wspierając remont budynku środkami finansowymi  oraz wszelkim innym wsparciem, jaki jesteście z serca gotowi  ofiarować.

Dziękujemy za Wasze serce i ufamy , że uda nam się wspólnie zmienić to miejsce w którym Bóg będzie odbierał sobie chwałę i będziemy mogli kontynuować służbę, którą pełnimy dzięki Bogu.  Dla nas wielu, to tak niewiele, a  dla wielu potrzebujących to życie! 

W imieniu Fundacji CHID  

Rafał Witkowski, Sławek Ciesiółka, Wojciech Karwowski 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - awatar

  Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna

  25.06.19
  25.06.19

  Drodzy, dziękujemy za kolejne wpłaty na ośrodek w Rzegnowie. To miejsce z każdym dniem pięknieje. Zobaczcie sami :-)

  Zdjęcie aktualizacji 33 333

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.19
  26.11.19

  Niech Pan pomnoży każdą złotówke

  • Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - awatar

   Fundacja CHID - Chrześcijańska Inicjatywa Dobroczynna - Organizator zbiórki

   10.12.19
   10.12.19

   Amen ! :-)

1 460 zł z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Domańska - awatar
Katarzyna Domańska
20
Piotr Kowalczyk - awatar
Piotr Kowalczyk
100
Mateusz Kowalczyk Piotr Kowalczyk - awatar
Mateusz Kowalczyk Piotr Kowalczyk
100
Aga Mojsiej - awatar
Aga Mojsiej
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij