Zbiórka Dla żony na marzenie - miniaturka zdjęcia

Dla żony na marzenie

Zbiórka Dla żony na marzenie - zdjęcie główne

Dla żony na marzenie

20 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Zbigniew Slipek - awatar

Zbigniew Slipek

Organizator zbiórki

Witam nazywam się Zbyszek, jestem mężem, mam wspaniałą żonę, która jest osobą niepełnosprawną ma zaledwie metr wzrostu, karłowatość, niewykształcone przez to kończyny z ciągłym bólem i cierpieniem, a którego to powstrzymać i wziąść na siebie nie mogę, chociaż bardzo bym chciał ją trochę odciążyć i jeszcze kilka poważnych chorób. Jako Mąż i a zarazem Ojcec cudownego syna, Chcemy   spełnić jej marzenie chociaż raz w życiu. 

Żona Marzy o zdrowym i pięknym uśmiechem na twarzy a na NFZ nie ma co liczyć bo żona posiada stopień umiarkowany... (walka z wiatrakami)

Ona nie wymaga dużo tylko mieć zdrowie i mocne zęby które mogą pogryźć warzywa i owoce czy mięso...

Pracuję dorywczo, gdyż nie mogę zostawić mojej  żony na cały dzień samą w domu, bo nie jest ona ani w stanie sama się ubrać ani skorzystać z toalety czy po prostu się umyć, jej kończyny są zbyt krótkie a na opiekunkę niestety  mnie nie stać, więc utrzymujemy się jej renty i moich z prac dorywczych których  kwoty za duże nie są


 Serdecznie proszę pomóż spełnić jej marzenie, 1zl  to nie wiele, a dla niej wiele, gdyż jest osobą bardzo skromną i wrażliwą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Zbigniew Slipek - awatar

  Zbigniew Slipek

  23.06.20
  23.06.20

  Tak wygląda wizyta w szpitalach.

  Zdjęcie aktualizacji 51 552

20 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Zbigniew Slipek - awatar

Zbigniew Slipek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Bernadetta - awatar
Bernadetta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij