Zbiórka Dla żony na marzenie - miniaturka zdjęcia

Dla żony na marzenie

Zbiórka Dla żony na marzenie - zdjęcie główne

Dla żony na marzenie

20 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Zbigniew Slipek - awatar

Zbigniew Slipek

Organizator zbiórki

Witam nazywam się Zbyszek, jestem mężem, mam wspaniałą żonę, która jest osobą niepełnosprawną ma zaledwie metr wzrostu, karłowatość, niewykształcone przez to kończyny z ciągłym bólem i cierpieniem, a którego to powstrzymać i wziąść na siebie nie mogę, chociaż bardzo bym chciał ją trochę odciążyć i jeszcze kilka poważnych chorób. Jako Mąż i a zarazem Ojcec cudownego syna, Chcemy   spełnić jej marzenie chociaż raz w życiu. Dużo km  jeździmy  z nią po szpitalach na transfuzje krwi jak i diagnostykę, badania itp.

Żona Marzy o wózek inwalidzki  elektrycznej,  która zastąpi jej niesforne małe nogi, ciągle widzę jak płaczę mówiąc, że nie ją boli i nie ma sił chodzić gdyż nie może nadarzyć za  naszym chodem, a nogi na dodatkowe kilka kroków jej po prostu nie pozwalają, przez co dużo siedzi w domu bo wszędzie daleko, ja nie zawsze mogę ją wozić wózkiem a który sam  zrobiłem i nie spełnia on funkcji samodzielnego poruszania się a na NFZ nie ma co liczyć bo żona posiada stopień umiarkowany... (walka z wiatrakami)

Pracuję dorywczo, gdyż nie mogę zostawić mojej  żony na cały dzień samą w domu, bo nie jest ona ani w stanie sama się ubrać ani skorzystać z toalety czy po prostu się umyć, jej kończyny są zbyt krótkie a na opiekunkę niestety  mnie nie stać, więc utrzymujemy się jej renty i moich z prac dorywczych których  kwoty za duże nie są


 Serdecznie proszę pomóż spełnić jej marzenie, 1zl  to nie wiele, a dla niej wiele, gdyż jest osobą bardzo skromną i wrażliwą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Zbigniew Slipek - awatar

  Zbigniew Slipek

  23.06.20
  23.06.20

  Tak wygląda wizyta w szpitalach.

  Zdjęcie aktualności 51 552

20 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Zbigniew Slipek - awatar

Zbigniew Slipek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Bernadetta - awatar
Bernadetta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij