Zbiórka Rehabilitacja i Leczenie Macieja - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i Leczenie Macieja

Monika Lewandowska - awatar

Monika Lewandowska

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą 4letniego Macieja . 

   Maciej urodził się naturalnie 13.07.2014 roku moja ciąża przebiegła poprawnie wyniki dobre nic nie wskazywało na to że dzisiaj będę walczyła aby mój synuś mógł normalnie funkcjonować .

Maciej podczas porodu dostał udaru mózgu co spowodowało u niego porażenie prawostronne . Gdy był niemowlęciem które zaczyna łapać on nie lapał jedną rączka lekarze twierdzili że to asymetria drugi że złamany obojczyk , podczas rezonansu w wieku 3lat się w końcu dowiedzieliśmy Maciek nie raczkował Suwał się na pupie miał problem z nauczęniem się chodzić ale chodź chodź ma problemy potrzebuję asekuracji drugiej osoby. Maciej potrzebuję rehabilitacji oraz ortezy która pomoże mu wyciczyc w rączce chwyty łapania brania oraz dawania obecnie Maciej nic nie potrafi robić prawa rączka da ja jedynie delikatnie do góry .

Hej, mam na imię Maciuś i mam 3 latka. Jestem grzecznym, mądrym chłopcem... Ale mam malutką wadę -  podczas porodu doszlo u mnie do Udaru  mózgu który  spowodowal u mnie dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem prawostronnym. Nie potrafię łapać nic prawą rączką , moja rączka jest mi bardzo potrzebna nie potrafię jej dać do tyłu ani do góry mam przykurcz który nie pozwala mi nią nic robić . Z moją nóżką jest troszeczkę lepiej. Potrafię sam chodzić, lecz mam trudności które muszę leczyć podczas poruszania się tracę równowagę poniewaz moja nóżka jest nie do końca sprawna . Moje leczenie jest kosztowne, rodzice starają się jak mogą lecz brakuje nam pieniążków na rehabilitacje. Dzięki Wam może udałoby mi się częściej chodzić na rehabilitacje i odwiedzać lekarzy.  Na rehabilitację ciężko się teraz dostać a wymagam jej codziennie. Stwierdzono u mnie również mało głowie ale mamy nadzieję że moja główka dogoni rozmiar prawidłowy .                                          

      W dniu 20.03.2018 Stanęliśmy po raz kolejny na komisje gdzie miała zostać stwierdzona poraz raz kolejny u Macieja niepełnosprawnosc oraz zasiłek dla mnie jako mamy dziecka niepełnosprawnego którym opiekuje się cała dobę. Mimo że nasz Synek nie potrafi nawet iść sam do toalety odmówiono mi. Wszystkie badania które były wykonywane stwierdziły że nasze dziecko nie jest w stanie samo się zaopiekować sobą jak dzieci w jakiego wieku. Niestety, zostałam bez dochodu. Dlatego bardzo prosimy Państwa o wsparcie. Każda złotówka daje nam szansę na krok dalej w postępie leczenia mojego syna. Za okazana pomoc serdecznie dziękuję. Monika - Mama Maćka


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Monika Lewandowska - awatar

Monika Lewandowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij