Zbiórka Rehabilitacja i Leczenie Macieja - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i Leczenie Macieja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja i Leczenie Macieja - zdjęcie główne

Rehabilitacja i Leczenie Macieja

55 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby w ciągu 1 dnia.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Monika Lewandowska - awatar

Monika Lewandowska

Organizator zbiórki

Witam jestem mamą  9 letniego Macieja . 

   Maciej urodził się naturalnie 13.07.2014 roku moja ciąża przebiegła poprawnie wyniki dobre nic nie wskazywało na to że dzisiaj będę walczyła aby mój synuś mógł normalnie funkcjonować .

Maciej podczas porodu dostał udaru mózgu co spowodowało u niego mózgowe porażenie prawostronne z niedowładem prawostronnym. Gdy był niemowlęciem które zaczyna łapać on nie lapał jedną rączka lekarze twierdzili że to asymetria drugi że złamany obojczyk , podczas rezonansu w wieku 3lat się w końcu dowiedzieliśmy Maciek nie raczkował Suwał się na pupie miał problem z nauczęniem się chodzić ale chodź chodź ma problemy potrzebuję asekuracji drugiej osoby. Maciej potrzebuję rehabilitacji oraz ortezy która pomoże mu wyciczyc w rączce chwyty łapania brania oraz dawania obecnie Maciej nic nie potrafi robić prawa rączka da ja jedynie delikatnie do góry .

Hej, mam na imię Maciuś i mam 8 latek. Jestem grzecznym, mądrym chłopcem... Ale mam malutką wadę -  podczas porodu doszlo u mnie do Udaru  mózgu który  spowodowal u mnie dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem prawostronnym. Nie potrafię łapać nic prawą rączką , moja rączka jest mi bardzo potrzebna nie potrafię jej dać do tyłu ani do góry mam przykurcz który nie pozwala mi nią nic robić . Z moją nóżką jest troszeczkę lepiej. Potrafię sam chodzić, lecz mam trudności które muszę leczyć podczas poruszania się tracę równowagę poniewaz moja nóżka jest nie do końca sprawna . Moje leczenie jest kosztowne, rodzice starają się jak mogą lecz brakuje nam pieniążków na rehabilitacje. Dzięki Wam może udałoby mi się częściej chodzić na rehabilitacje i odwiedzać lekarzy.  Na rehabilitację ciężko się teraz dostać a wymagam jej codziennie. Stwierdzono u mnie również mało głowie ale mamy nadzieję że moja główka dogoni rozmiar prawidłowy .                                          

      Dziś Maciej ma  8 lat uczęszcza do szkoły podstawowej, w szkole radzi sobie w miarę możliwości ma problemy z wymowa oraz trudności różnego rodzaju ponieważ tak naprawdę funkcjonuje tylko jedną rączką. Nadal nie potrafi sam sie ubrać umyć oraz  ma problemy w codziennych czynnościach które wykonuję za niego. Maciuś jest bardzo dobrym i mądrym dzieckiem bardzo przeżywa jeśli mu coś nie wyjdzie lub ktoś zapyta dlaczego jest inny😔codzienna rehabilitacja dala by nam dużo postępu w przebiegu leczenia Macieja. Dlatego bardzo prosimy Państwa o wsparcie. Każda złotówka daje nam szansę na krok dalej w postępie leczenia mojego syna. Za okazana pomoc serdecznie dziękuję. Monika - Mama Maćka


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Lewandowska - awatar

  Monika Lewandowska

  29.05.2023
  29.05.2023

  Maciuś bardzo lubi spacerować po lesie, zbierać grzybki 🙂

  Zdjęcie aktualizacji 121 565

55 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby w ciągu 1 dnia.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Monika Lewandowska - awatar

Monika Lewandowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patrycja - awatar
Patrycja
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij