Zbiórka Sadzimy drzewa, 0,5h lasu - zdjęcie główne

Sadzimy drzewa, 0,5h lasu

134 zł  z 4 400 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Wyszyński - awatar

Jakub Wyszyński

Organizator zbiórki

Witam.

Jestem właścicielem firmy DEBARO meble (debaro.pl)  Na co dzień wraz ze swoimi pracownikami przecinamy, docinamy, strugamy, heblujemy i szlifujemy drewno wytwarzając z niego piękne meble dla naszych klientów.

Staramy się dbać o naturę i ten cenny materiał do tego stopnia żeby nawet trociny znalazły swoje zastosowanie np. jako wyściółka w różnych plantacjach czy stadninach.

Drewno kupujemy tylko z legalnych i odpowiedzialnych źródeł czyli od Lasów Państwowych. Oni pieniądze w pewnej części przeznaczają na ponowne zalesienia i dbanie o nasze lasy.

Jednak czujemy się w obowiązku pomóc naszej Matce Ziemi więc postanowiliśmy że sami zasadzimy las! 

Z pieniędzy firmowych kupiliśmy półhektarową działkę pod zalesienie i postanowiliśmy poświęcić swój czas na przygotowanie jej. Zasadzić na niej drzewa i ogrodzić dla bezpieczeństwa (Sarny bardzo lubią obgryzać młode drzewka).

Zabrakło nam jednak w tym momencie funduszy na sadzonki i ogrodzenie działki siatką leśną Sadzonki kupimy w doniczkach, bo takie można przenieść do gruntu w dowolnym terminie. 

Koszt sadzonek to 3300zł

Koszt siatki leśnej to 1100zł

Pomożecie nam wspólnie zadbać o naturę i nasze powietrze? :)

Jeśli nasza akcja przyniesie efekt z chęcią ją powtórzymy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
134 zł  z 4 400 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jakub Wyszyński - awatar

Jakub Wyszyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Bogusława Trela - awatar
Bogusława Trela
30
Patryk Czekaj - awatar
Patryk Czekaj
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Patryk - awatar
Patryk
5
Amelia Podstawek - awatar
Amelia Podstawek
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina - awatar
Paulina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij