Zbiórka Sadzimy drzewa, 0,5h lasu - miniaturka zdjęcia

Sadzimy drzewa, 0,5h lasu

Zbiórka Sadzimy drzewa, 0,5h lasu - zdjęcie główne

Sadzimy drzewa, 0,5h lasu

104 zł z 4 400 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Wyszyński - awatar

Jakub Wyszyński

Organizator zbiórki

Witam.

Jestem właścicielem firmy DEBARO meble (debaro.pl)  Na co dzień wraz ze swoimi pracownikami przecinamy, docinamy, strugamy, heblujemy i szlifujemy drewno wytwarzając z niego piękne meble dla naszych klientów.

Staramy się dbać o naturę i ten cenny materiał do tego stopnia żeby nawet trociny znalazły swoje zastosowanie np. jako wyściółka w różnych plantacjach czy stadninach.

Drewno kupujemy tylko z legalnych i odpowiedzialnych źródeł czyli od Lasów Państwowych. Oni pieniądze w pewnej części przeznaczają na ponowne zalesienia i dbanie o nasze lasy.

Jednak czujemy się w obowiązku pomóc naszej Matce Ziemi więc postanowiliśmy że sami zasadzimy las! 

Z pieniędzy firmowych kupiliśmy półhektarową działkę pod zalesienie i postanowiliśmy poświęcić swój czas na przygotowanie jej. Zasadzić na niej drzewa i ogrodzić dla bezpieczeństwa (Sarny bardzo lubią obgryzać młode drzewka).

Zabrakło nam jednak w tym momencie funduszy na sadzonki i ogrodzenie działki siatką leśną Sadzonki kupimy w doniczkach, bo takie można przenieść do gruntu w dowolnym terminie. 

Koszt sadzonek to 3300zł

Koszt siatki leśnej to 1100zł

Pomożecie nam wspólnie zadbać o naturę i nasze powietrze? :)

Jeśli nasza akcja przyniesie efekt z chęcią ją powtórzymy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
104 zł z 4 400 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Jakub Wyszyński - awatar

Jakub Wyszyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Patryk Czekaj - awatar
Patryk Czekaj
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Patryk - awatar
Patryk
5
Amelia Podstawek - awatar
Amelia Podstawek
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina - awatar
Paulina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij