Zbiórka Edukacja i Bezpieczeństwo - miniaturka zdjęcia

Edukacja i Bezpieczeństwo

Zbiórka Edukacja i Bezpieczeństwo - zdjęcie główne

Edukacja i Bezpieczeństwo

4 831 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać teraz
 

Kim jesteśmy?

Nasz Team to ludzie kreatywni, z pomysłami a przede wszystkim pełni energii do działania czyli Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa „SALUS” z Bielska-Białej. 

Jesteśmy skuteczni! Bo kadrę dydaktyczną tworzą specjaliści wielu dziedzin tj. ratownicy medyczni, strażacy, ratownicy wodni, wysokościowi, pedagodzy, funkcjonariusze służb podlegających Ministrowi Sprawiedliwości i inni specjaliści. Mamy pasję i mamy wiedzę, umiejętności i pomysły… Do realizacji wspaniałych przedsięwzięć brakuje nam sprzętu wysokiej klasy i ośrodka z prawdziwego zdarzenia. Wszystko kosztuje i my to wiemy. Mimo wszystko dajemy z siebie zawsze 100%.

Jakiej pomocy potrzebujemy?

Pomaganie jest łatwe. Tak samo łatwe jak wpłacanie środków na dobry cel. Pragniemy stworzyć profesjonalny ośrodek związany z edukacją i bezpieczeństwem, za pomocą którego będziemy mogli realizować podstawowe cele statutowe. W ramach wsparcia ośrodka będziemy finansować m.in.:

* specjalistyczny i profesjonalny sprzęt do szkoleń, ćwiczeń i symulacji,

* wyposażenie salek, namiotów edukacyjnych dla dzieci,

*mundurki dla dzieci, materiały dydaktyczne do ciekawych projektów i zajęć programowych, 

* pojazd do mobilnej edukacji, abyśmy mogli docierać z projektami do dzieci z małych miejscowości, oddalonych od dużych miast ze sprzętem i materiałami dydaktycznymi,

* szkolenie, wspieranie i motywowanie wolontariuszy, którzy są nam niezbędni do realizacji zadań statutowych. To oni wykonują większość bardzo dobrej roboty w fundacji,

*utrzymanie ośrodka, jego promocja i rozwój,

*alpakoterapię (zakup, szkolenie i utrzymywanie alpak)

* wkład do wysokofinansowych projektów,

Czym się zajmujemy i co chcielibyśmy tworzyć ciekawego?

Tworzymy nowatorskie pomysły w zakresie edukacji, pomagamy ludziom ubogim, chorym
 i niepełnosprawnym, angażujemy się w bezpieczeństwo publiczne – dzielimy się doświadczeniem, a przy tym zarażamy pasją młodzież i dorosłych.

Na bezpieczeństwo nasze, często wpływa świadomość – dlatego uświadamiamy, szkolimy, tworzymy programy edukacyjne dla dzieci by w ciekawy sposób, poprzez zabawę, przygodę nauczyć ich co jest złe, a co dobre, jak się chronić przed niebezpieczeństwem, do kogo udać się po pomoc, jak przeciwdziałać zagrożeniom. 

Tworzymy Korpus Ratowniczy, w którym edukujemy młodzież w zakresie ogólnie pojętego bezpieczeństwa, obrony cywilnej, ratownictwa medycznego i specjalistycznego. Dajemy im możliwości rozwoju, pomagamy. 

Organizujemy szkolenia, warsztaty i manewry w zakresie ratownitwa medycznego dla ratowników kwalifikowanych w celu doskonalenia ich umiejętności praktycznych oraz poszeszania ich wiedzy teoretycznej.

Wesprzyj nasz projekt, w ten sposób pomagasz nie tylko nam, ale i każdemu, kto skorzysta
z naszej pomocy.

Odwiedź i polub nasz fanpage - https://www.facebook.com/salusbielsko, a także udostępnij - to również pomoże w zbieraniu środków na nasz projekt :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - awatar

  Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus"

  05.06.19
  05.06.19

  BRAKUJE NAM już tylko 334 zł do uzyskania pierwszego progu jakim jest 1% ... Kto wspomoże? Równolegle, realizujemy inne zbiórki, które łączą się w wynik 500000 zł :) Wielkie dzięki, że jesteście !

Komentarze


 • Gabriela Adamus galaktyka 7 - awatar

  Gabriela Adamus galaktyka 7

  17.02.20
  17.02.20

  Galaktyka 7

 • Magda Wilk - awatar

  Magda Wilk

  17.02.20
  17.02.20

  #3galaktyka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.18
  03.11.18

  Świetna idea!

  • Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - awatar

   Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - Organizator zbiórki

   19.11.18
   19.11.18

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.18
  01.11.18

  Pomagamy! Bo warto 🙂

  • Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - awatar

   Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - Organizator zbiórki

   02.11.18
   02.11.18

   Baaardzo dziękujemy! Naprawdę Warto!

 • Waldemar i Kasia - awatar

  Waldemar i Kasia

  31.10.18
  31.10.18

  Życzymy Wytrwałości i Sił jesteśmy z Wami

  • Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - awatar

   Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - Organizator zbiórki

   02.11.18
   02.11.18

   Wielkie dzięki!!! Jesteśmy silni i wytrwali bo mamy Was :)

4 831 zł z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 100

Asia Parzygnat Malek - awatar
Asia Parzygnat Malek
15
Gabriela Adamus galaktyka 7 - awatar
Gabriela Adamus galaktyka 7
15
Magda Wilk - awatar
Magda Wilk
20
Aleksandra Borgosz 3 - awatar
Aleksandra Borgosz 3
15
Milena Gajosz #6 - awatar
Milena Gajosz #6
15
Magdalena Bielińska 5 - awatar
Magdalena Bielińska 5
15
Agata Wawak - awatar
Agata Wawak
20
Mateusz Krpeć - awatar
Mateusz Krpeć
50
Agata Wawak - awatar
Agata Wawak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij