Zbiórka Edukacja i Bezpieczeństwo - zdjęcie główne

Edukacja i Bezpieczeństwo

4 831 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kim jesteśmy?

Nasz Team to ludzie kreatywni, z pomysłami a przede wszystkim pełni energii do działania czyli Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa „SALUS” z Bielska-Białej. 

Jesteśmy skuteczni! Bo kadrę dydaktyczną tworzą specjaliści wielu dziedzin tj. ratownicy medyczni, strażacy, ratownicy wodni, wysokościowi, pedagodzy, funkcjonariusze służb podlegających Ministrowi Sprawiedliwości i inni specjaliści. Mamy pasję i mamy wiedzę, umiejętności i pomysły… Do realizacji wspaniałych przedsięwzięć brakuje nam sprzętu wysokiej klasy i ośrodka z prawdziwego zdarzenia. Wszystko kosztuje i my to wiemy. Mimo wszystko dajemy z siebie zawsze 100%.

Jakiej pomocy potrzebujemy?

Pomaganie jest łatwe. Tak samo łatwe jak wpłacanie środków na dobry cel. Pragniemy stworzyć profesjonalny ośrodek związany z edukacją i bezpieczeństwem, za pomocą którego będziemy mogli realizować podstawowe cele statutowe. W ramach wsparcia ośrodka będziemy finansować m.in.:

* specjalistyczny i profesjonalny sprzęt do szkoleń, ćwiczeń i symulacji,

* wyposażenie salek, namiotów edukacyjnych dla dzieci,

*mundurki dla dzieci, materiały dydaktyczne do ciekawych projektów i zajęć programowych, 

* pojazd do mobilnej edukacji, abyśmy mogli docierać z projektami do dzieci z małych miejscowości, oddalonych od dużych miast ze sprzętem i materiałami dydaktycznymi,

* szkolenie, wspieranie i motywowanie wolontariuszy, którzy są nam niezbędni do realizacji zadań statutowych. To oni wykonują większość bardzo dobrej roboty w fundacji,

*utrzymanie ośrodka, jego promocja i rozwój,

*alpakoterapię (zakup, szkolenie i utrzymywanie alpak)

* wkład do wysokofinansowych projektów,

Czym się zajmujemy i co chcielibyśmy tworzyć ciekawego?

Tworzymy nowatorskie pomysły w zakresie edukacji, pomagamy ludziom ubogim, chorym
 i niepełnosprawnym, angażujemy się w bezpieczeństwo publiczne – dzielimy się doświadczeniem, a przy tym zarażamy pasją młodzież i dorosłych.

Na bezpieczeństwo nasze, często wpływa świadomość – dlatego uświadamiamy, szkolimy, tworzymy programy edukacyjne dla dzieci by w ciekawy sposób, poprzez zabawę, przygodę nauczyć ich co jest złe, a co dobre, jak się chronić przed niebezpieczeństwem, do kogo udać się po pomoc, jak przeciwdziałać zagrożeniom. 

Tworzymy Korpus Ratowniczy, w którym edukujemy młodzież w zakresie ogólnie pojętego bezpieczeństwa, obrony cywilnej, ratownictwa medycznego i specjalistycznego. Dajemy im możliwości rozwoju, pomagamy. 

Organizujemy szkolenia, warsztaty i manewry w zakresie ratownitwa medycznego dla ratowników kwalifikowanych w celu doskonalenia ich umiejętności praktycznych oraz poszeszania ich wiedzy teoretycznej.

Wesprzyj nasz projekt, w ten sposób pomagasz nie tylko nam, ale i każdemu, kto skorzysta
z naszej pomocy.

Odwiedź i polub nasz fanpage - https://www.facebook.com/salusbielsko, a także udostępnij - to również pomoże w zbieraniu środków na nasz projekt :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - awatar

  Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus"

  05.06.2019
  05.06.2019

  BRAKUJE NAM już tylko 334 zł do uzyskania pierwszego progu jakim jest 1% ... Kto wspomoże? Równolegle, realizujemy inne zbiórki, które łączą się w wynik 500000 zł :) Wielkie dzięki, że jesteście !

Komentarze


 • Gabriela Adamus galaktyka 7 - awatar

  Gabriela Adamus galaktyka 7

  17.02.2020
  17.02.2020

  Galaktyka 7

 • Magda Wilk - awatar

  Magda Wilk

  17.02.2020
  17.02.2020

  #3galaktyka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.2018
  03.11.2018

  Świetna idea!

  • Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - awatar

   Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - Organizator zbiórki

   19.11.2018
   19.11.2018

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.2018
  01.11.2018

  Pomagamy! Bo warto 🙂

  • Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - awatar

   Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - Organizator zbiórki

   02.11.2018
   02.11.2018

   Baaardzo dziękujemy! Naprawdę Warto!

 • Waldemar i Kasia - awatar

  Waldemar i Kasia

  31.10.2018
  31.10.2018

  Życzymy Wytrwałości i Sił jesteśmy z Wami

  • Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - awatar

   Fundacja Edukacji i Bezpieczeństwa "Salus" - Organizator zbiórki

   02.11.2018
   02.11.2018

   Wielkie dzięki!!! Jesteśmy silni i wytrwali bo mamy Was :)

4 831 zł  z 500 000 zł (Cel)
Wpłaciło 100 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 100

Asia Parzygnat Malek - awatar
Asia Parzygnat Malek
15
Gabriela Adamus galaktyka 7 - awatar
Gabriela Adamus galaktyka 7
15
Magda Wilk - awatar
Magda Wilk
20
Aleksandra Borgosz 3 - awatar
Aleksandra Borgosz 3
15
Milena Gajosz #6 - awatar
Milena Gajosz #6
15
Magdalena Bielińska 5 - awatar
Magdalena Bielińska 5
15
Agata Wawak - awatar
Agata Wawak
20
Mateusz Krpeć - awatar
Mateusz Krpeć
50
Agata Wawak - awatar
Agata Wawak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij