Zbiórka Samotne Matki w Policach - miniaturka zdjęcia

Samotne Matki w Policach

Zbiórka Samotne Matki w Policach - zdjęcie główne

Samotne Matki w Policach

7 198 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać teraz
 

AKTUALIZACJA DOTYCZĄCA OKRESU IZOLACJI - Okres Izolacji przedłużony do dnia 03.05.2020.

Kochani, otrzymaliśmy dzisiaj (23 marca 2020)  bardzo poruszającego maila z Domu Samotnych Matek w Policach. Mowa tutaj o kilkunastu kobietach wraz z dziećmi, łącznie prawie 50 osób. Kobiety mimo iż mają zapewnioną opiekę oraz bieżące środki do życia z coraz większą obawą spoglądają w przyszłość, która w bieżącym okresie nie napawa optymizmem. My jako fundacja, chcemy pomóc ośrodkowi poprzez zabezpieczenie ich na wszelką ewentualność zaopatrując w odpowiednie produkty. Już dawno wszyscy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że corona wirus dotyka coraz szersze grono. Problem nie dotyczy tylko szpitali i bezpośrednio zarażonych  ale też całą rzeszę ludzi którzy są obłożeni coraz surowszymi sankcjami tylko z uwagi na to, że przebywają w większym skupisku nie z własnej winy.

"Witam serdecznie. Piszę w imieniu wszystkich matek przebywających w tym domu wraz z dziećmi. Jesteśmy objęte izolacja narzucona odgórnie ze względu na bezpieczeństwo zarażeniem korona wirusem. Chciałybyśmy poprosić o pomoc w zakupach artykułów żywnościowych i chemicznych. Dziewczyny z Domu Samotnej Matki w Policach."

Zbiórka prowadzona jest z inicjatywy fundacji w odpowiedzi na apel z prośbą o wsparcie jednej z mam z ośrodka. Mamy zgodę i akceptację dyrektora Pana Marka Buczkowskiego na prowadzenie zbiórki i działań na rzecz tego ośrodka.

Potrzeby na które zbieramy fundusze:

• Najpotrzebniejsze rzeczy to cukier, oliwa, makarony, przyprawy
• Mleko i jakiekolwiek płatki dla dzieci
• Artykuły chemiczne takie jak proszki do prania, płyny do kąpieli, płyny do dezynfekcji toalet.

Dom dla Samotnych Matek z Dziećmi w Policach

Informuję że w dniu 12.03.2020 r, decyzją dyrektora Domu dla Samotnych Matek z Dziećmi
 
Ośrodek wsparcia został wstępnie na 14 dni zamknięty dla osób z zewnątrz ośrodka, a także  podopieczne znajdujące się w placówce wraz z dziećmi są w miarę możliwości namawiane do nie opuszczania placówki bez ostatecznej konieczności. Podopieczne Ośrodka z uznaniem i jednogłośnie podporządkowały się  decyzji dyrekcji. Decyzja ta została w dniu następnym tj. 13.03.2020 r. potwierdzona wytycznymi Zarządu.
 
Obecnie rozważamy przedłużenie okresu izolacji do dnia 15.04.2020 r

Z poważaniem
Dyrektor Ośrodka
Marek Buczkowski

Jeśli chcesz przekazać darowiznę rzeczową dla tych kobiet, przyślij paczkę na adres Fundacji:

Fundacja Wybierz by Pomóc
ul. Smolańska 3
70-026 Szczecin
Tel: 91-481-9025

Fundacja nie przekazuje żadnych pieniędzy naszym Podopiecznym. Wszystko kupujemy we własnym zakresie i przekazujemy na Ich rzecz.

* regulamin Fundacji Wybierz by Pomóc dostępny jest pod adresem: https://www.wybierzbypomoc.org/regulamin.html

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Wybierz by Pomóc - awatar

  Fundacja Wybierz by Pomóc

  24.12.20
  24.12.20

  Wraz z uroczym Hubertem, życzymy wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt!

  Zdjęcie aktualizacji 60 332

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.04.20
  11.04.20

  Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

  • Fundacja Wybierz by Pomóc - awatar

   Fundacja Wybierz by Pomóc - Organizator zbiórki

   11.04.20
   11.04.20

   Serdecznie dziękujemy za wsparcie i życzenia. Również życzymy radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt :).

7 198 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 64

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
48
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij