Zbiórka Aby schody nie były problemem! - miniaturka zdjęcia

Aby schody nie były problemem!

Sebastian Bolewski - awatar

Sebastian Bolewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Sebastian. Zbieram pieniądze na schodołaz gąsienicowy dla brata który urodził się jako wcześniak z ogromem chorób i wad wrodzonych. Brat ma już 22 lata nie chodzi, nie mówi (pomrukuje sygnalizując swoje potrzeby) ma epilepsje, dziecięce porażenie mózgowe, problemy ortopedyczne, ze wzrokiem. 

Bratem opiekuje się mama już od 22 lat. Mama nie pracuje, tata odszedł rok temu. Mama z bratem mieszkają na pierwszym piętrze a więc każdego dnia muszą pokonać około 25 schodów. Brat ma bardzo mocne stany lękowe boi się gdy znosi się go po schodach, odkryciem był właśnie schodołaz którego wypożyczam już od 2 miesięcy dla mamy i brata. Zjazd na nim jest bardzo delikatny i w końcu brat bez stresu i ogromnego obciążenia dla nas może wychodzić na dwór, na rehabilitację, do szkoły. 

Niestety zakup takiego schodołaza na własność to około 12 ty złotych. staramy się odkładać na niego systematycznie i udało nam się już zebrać 2 tys. (pampersy, leki, rehabilitacje - to wszystko kosztuje) do tego wynajem schodołazu sprawiają, że na życie nie zostaje już zbyt wiele. Zwracamy się z prośbą do ludzi o dobrym sercu o pomoc w sfinansowaniu sprzętu, będziemy wdzięczni za każde 5 złotych. Każda kwota to dzień bliżej do zakupu tego zmieniającego nasze życie urządzenia


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Sebastian Bolewski - awatar

Sebastian Bolewski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij