Zbiórka Aby schody nie były problemem! - miniaturka zdjęcia

Aby schody nie były problemem!

Zbiórka Aby schody nie były problemem! - zdjęcie główne

Aby schody nie były problemem!

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Sebastian Bolewski - awatar

Sebastian Bolewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Sebastian. Zbieram pieniądze na schodołaz gąsienicowy dla brata który urodził się jako wcześniak z ogromem chorób i wad wrodzonych. Brat ma już 22 lata nie chodzi, nie mówi (pomrukuje sygnalizując swoje potrzeby) ma epilepsje, dziecięce porażenie mózgowe, problemy ortopedyczne, ze wzrokiem. 

Bratem opiekuje się mama już od 22 lat. Mama nie pracuje, tata odszedł rok temu. Mama z bratem mieszkają na pierwszym piętrze a więc każdego dnia muszą pokonać około 25 schodów. Brat ma bardzo mocne stany lękowe boi się gdy znosi się go po schodach, odkryciem był właśnie schodołaz którego wypożyczam już od 2 miesięcy dla mamy i brata. Zjazd na nim jest bardzo delikatny i w końcu brat bez stresu i ogromnego obciążenia dla nas może wychodzić na dwór, na rehabilitację, do szkoły. 

Niestety zakup takiego schodołaza na własność to około 12 ty złotych. staramy się odkładać na niego systematycznie i udało nam się już zebrać 2 tys. (pampersy, leki, rehabilitacje - to wszystko kosztuje) do tego wynajem schodołazu sprawiają, że na życie nie zostaje już zbyt wiele. Zwracamy się z prośbą do ludzi o dobrym sercu o pomoc w sfinansowaniu sprzętu, będziemy wdzięczni za każde 5 złotych. Każda kwota to dzień bliżej do zakupu tego zmieniającego nasze życie urządzenia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Sebastian Bolewski - awatar

Sebastian Bolewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij