Zbiórka Aby schody nie były problemem! - miniaturka zdjęcia

Aby schody nie były problemem!

Zbiórka Aby schody nie były problemem! - zdjęcie główne

Aby schody nie były problemem!

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Sebastian Bolewski - awatar

Sebastian Bolewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Sebastian. Zbieram pieniądze na schodołaz gąsienicowy dla brata który urodził się jako wcześniak z ogromem chorób i wad wrodzonych. Brat ma już 22 lata nie chodzi, nie mówi (pomrukuje sygnalizując swoje potrzeby) ma epilepsje, dziecięce porażenie mózgowe, problemy ortopedyczne, ze wzrokiem. 

Bratem opiekuje się mama już od 22 lat. Mama nie pracuje, tata odszedł rok temu. Mama z bratem mieszkają na pierwszym piętrze a więc każdego dnia muszą pokonać około 25 schodów. Brat ma bardzo mocne stany lękowe boi się gdy znosi się go po schodach, odkryciem był właśnie schodołaz którego wypożyczam już od 2 miesięcy dla mamy i brata. Zjazd na nim jest bardzo delikatny i w końcu brat bez stresu i ogromnego obciążenia dla nas może wychodzić na dwór, na rehabilitację, do szkoły. 

Niestety zakup takiego schodołaza na własność to około 12 ty złotych. staramy się odkładać na niego systematycznie i udało nam się już zebrać 2 tys. (pampersy, leki, rehabilitacje - to wszystko kosztuje) do tego wynajem schodołazu sprawiają, że na życie nie zostaje już zbyt wiele. Zwracamy się z prośbą do ludzi o dobrym sercu o pomoc w sfinansowaniu sprzętu, będziemy wdzięczni za każde 5 złotych. Każda kwota to dzień bliżej do zakupu tego zmieniającego nasze życie urządzenia


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Sebastian Bolewski - awatar

Sebastian Bolewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij