Zbiórka ŚDM Kraków 2016 - zdjęcie główne

ŚDM Kraków 2016

1 122 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Marta Załęska - awatar

Marta Załęska

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki ŚDM Kraków 2016

Kim jestem i o co chodzi?

Witaj!

Mam na imię Marta i mam 22 lata. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia (rozszczep kręgosłupa). Jestem katoliczką i razem z przyjaciółmi chcę uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się pod koniec lipca w Krakowie. Niestety przez moje codzienne potrzeby, takie jak chociażby zakupienie leków, po prostu mnie na wyjazd do Krakowa nie stać.

Samo uczestnictwo w ŚDM to około 700 zł. Dodatkowo jakoś trzeba do Krakowa pojechać i wrócić z niego do Łodzi.

Dlatego jeśli tu jesteś proszę Cię o tak niewiele. Jedna złotówka może zmienić moje życie, spełnić największe marzenie.

Za najdrobniejszą nawet kwotę serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Marta

Komentarze


 • Krysia,Stasio,Ula,Ania,Marcin - awatar

  Krysia,Stasio,Ula,Ania,Marcin

  02.03.16
  02.03.16

  Pozdrawiamy :)

 • J23 - awatar

  J23

  20.02.16
  20.02.16

  Niezapomnianych wrażeń! :)

  • Marta Załęska - awatar

   Marta Załęska - Organizator zbiórki

   24.02.16
   24.02.16

   O rajku dziękuję niesamowicie :O właśnie zbieram szczękę z okolic podłogi. Jadę nie ma opcji! Nie kończę zbiórki, więc może dzięki Wam uda mi się zrealizować więcej moich wakacyjnych planów około kościelnych. Jeszcze raz wielkie dzięki ;).

 • Marcin - awatar

  Marcin

  17.02.16
  17.02.16

  ;)

 • Justyna - awatar

  Justyna

  12.02.16
  12.02.16

  Martusia jesteś najlepsza! Podziwiam Cię i kibicuję ;-) Niech Bóg ma Cię w swojej opiece :-) Oczywiście dorzucam się do zbiórki :-) Justyna C.

  • Marta Załęska - awatar

   Marta Załęska - Organizator zbiórki

   12.02.16
   12.02.16

   Najlepszy to jest Pan Bóg :D! Dzięki za wszystko Justynka :*. Działamy coraz mocniej u siebie i potem jedziemy do Krakowa ;).

 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  10.02.16
  10.02.16

  Powodzenia :)

  • Marta Załęska - awatar

   Marta Załęska - Organizator zbiórki

   10.02.16
   10.02.16

   Dziękuję ;) damy radę. W grupie siła ;).

1 122 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Marta Załęska - awatar

Marta Załęska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Krysia,Stasio,Ula,Ania,Marcin - awatar
Krysia,Stasio,Ula,Ania,Marcin
100
J23 - awatar
J23
500
Adrian - awatar
Adrian
50
Marcin - awatar
Marcin
30
kamila - awatar
kamila
20
Marta - awatar
Marta
20
Paweł - awatar
Paweł
30
Aleksandra - awatar
Aleksandra
5
Justyna - awatar
Justyna
10
Magda - awatar
Magda
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij