Zbiórka Magiczna Sala Terapeutyczna - miniaturka zdjęcia

Magiczna Sala Terapeutyczna

Zbiórka Magiczna Sala Terapeutyczna - zdjęcie główne

Magiczna Sala Terapeutyczna

1 121 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Chilkiewicz Piwowarska - awatar

Kamila Chilkiewicz Piwowarska

Organizator zbiórki

Kochani jestem po prostu Kamilą - mamą dwójki dzieci oraz wolontariuszem/koordynatorem Centrum Diagnozy i Terapii Dzieci Baby-tree w Goleniowie, Razem z panią Dyrektor Centrum, pragniemy stworzyć idealne miejsce dla dzieci tych najbardziej zaburzonych. Chcemy aby i one doświadczyły czegoś wyjątkowego.  Dla zwykłego człowieka sala doświadczeń świat to tylko świecidełka i lampioniki, dla zaburzonych maluchów to eden, spokój wewnętrzny, ukojenie. Ostatnie 6 miesięcy to wytężona praca Lucyny Wittbrodt, osoby którą poznałam zupełnie przez przypadek. to Ona rehabilitowała mojego synka Janka.  Poprzez swoja ogromną wiedzę i umiejętności, a także niezwykły dar bezwarunkowego pomagania ludziom skradła moje serce. To Ona na moja prośbę stworzyła Centrum Diagnozy i Terapii Dzieci Baby-tree w Goleniowie przy ulicy Niepodległości 1 - miejsce gdzie każdy rodzic dziecka czy pełnosprawnego czy niepełnosprawnego, może liczyć na pomoc i wsparcie. Inwestycja pochłonęła w całości środki przeznaczone na cel jej realizacji. Niestety, zabrakło na jeden gabinet - Sale Doświadczeń Świata- która jest szalenie ważnym elementem do efektywnej terapii dzieci autystycznych, niedowidzących, a także dzieci z porażeniem mózgowym.  W chwili obecnej nie mamy już środków własnych na budowę sali zwracamy się zatem do Was o wsparcie. Mamy nadzieję że wspólnymi siłami DAMY RADE stworzyć miejsce, w którym choć przez moment niepełnosprawne Dzieci poczują się szczęśliwe, spełnione i bezpieczne. Poczują się w swoim świecie. Liczymy na Was <3<3<3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Kamila Chilkiewicz Piwowarska - awatar

    Kamila Chilkiewicz Piwowarska

    10.04.18
    10.04.18

    Popatrzcie, nasza inicjatywa musi być coś warta skoro zainteresowało się nią RADIO SZCZECIN. Całość wywiadu na temat Magicznej Sali Terapeutycznej już niebawem :) Dowody ?.... bardzo proszę :)

1 121 zł z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Kamila Chilkiewicz Piwowarska - awatar

Kamila Chilkiewicz Piwowarska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

N.Zduń - awatar
N.Zduń
5
Ewa Majewska - awatar
Ewa Majewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ania Marcin Kapuścińscy - awatar
Ania Marcin Kapuścińscy
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iwona - awatar
Iwona
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hanna Karpińska - awatar
Hanna Karpińska
100
Gosia Piasecka - awatar
Gosia Piasecka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij