Maria Aleksandrowicz - awatar

Maria Aleksandrowicz

Organizator zbiórki

Czasem szczęście trwa bardzo krótko i choćbyśmy chcieli zatrzymać je na dłużej to ono wymyka się z naszych dłoni. Moje szczęście prysnęło jak bańka mydlana w ciągu sekundy.
Okazało się, że moja nienarodzona jeszcze Amelka ma wadę serduszka, którą trzeba operować jeszcze w moim łonie. Mój partner w momencie w którym dowiedział się o tym zażądał usunięcia ciąży. Dostaliśmy taką propozycję od lekarza ale nie skorzystałam z niej. Będę walczyć o swoja córeczkę zupełnie sama bo partner odszedł zostawiając mnie w ciąży, i z kredytem. Kredyt kiedyś spłacę bo nie mam dwóch lewych rąk do pracy. Jedyne co spędza mi sen z powiek to zdrowie mojej córeczki, która będzie musiała zostać zoperowana jeszcze w moim łonie.

Operacja będzie przeprowadzona w Monachium jednakże jej koszt to 155.000. Mam mieszkanie, które sprzedaję szybko i dlatego poniżej kosztów rynkowych ale dostanę za nie 70.000, posiadam drobne oszczędności ale to nie jest kwota wystarczajaca na leczenie mojej córeczki.
Dlatego zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich znajomych i nieznajomych o pomoc w uzbieraniu brakujących 35 tysięcy złotych. 

Jest mi ogromnie wstyd bo nigdy nikogo o nic nie prosiłam ale nie mam innego wyjścia. Nie mam rodziny  ale wierzę, że dzięki Wam uda się zoperować serduszko mojej Amelci, że za kilka miesięcy przytulę moją zdrową córeczkę, że świat na nowo zacznie się do mnie uśmiechać. Wierzę, że Bóg da mi wystarczająco dużo sił i pozwoli narodzić się mojemu dzieciątku.

Maria Aleksandrowicz - awatar

Maria Aleksandrowicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Magda - awatar
20
Magda
Adam - awatar
10
Adam

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.