Zbiórka Sezamek i Krakersik - zdjęcie główne

Sezamek i Krakersik

547 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Sezamek i Krakers trafili do nas, gdż na sterylizacje została złapana ich kocia mama. Maluchy mają około trzech miesięcy, niestetykociaki są chore,  za małe na kastracje a zbyt chore by je wypuśćić w miejsce bytowania. Ponieważ oboje są łagodnymi kocurkami nasza wolontariuszka postanowiła dać im szansę i obecnie maluchy mieszkają w domu tymczasowym gdzie będą  uczyły się życia domowego mruczka.  Niestety oboje są zakażeni giardiami :( są to niebezpieczne pierwotniaki, które powodują uciążliwe biegunki i osłabienie. Krakersik już wymagał nawodnienia kroplówką, ma powiększone węzły chłonne i jest apatyczny. Na szczęście leczenie jest dość proste, ale długotrwałe. Maluchy ponad dwa tygodnie muszą przyjmować antybiotyki. Niestety koszty leczenia i badań  będą duże, nasze  środki topnieją z każdym chorowitkiem w zastraszającym tempie. Dlatego prosimy Was o wsparcie dla tej dwójki maluchów,  zaczynają nowe życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  01.12.2022
  01.12.2022

  Niestety jesteśmy zmuszeni podnieść próg zbiórki :( O ile Krakers przeszedł pomyślnie zabieg kastracji i kilka dni później zamieszkał w swoim domu o tyle Sezamek nadal choruje. Wszelkie antybiotyki są skuteczne na krótki okres czasu, dlatego pani doktor postanowiła pobrać wymaz i będziemy sprawdzać na jakie leki oporne są bakterie, które męczą Sezamka :( trzymajcie kciuki :( dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, bez którego nie moglibyśmy podjąć się kontynuacji lecznienia Krakersika.

  Zdjęcie aktualizacji 106 893

547 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 16

Anna Wielgosinski - awatar
Anna Wielgosinski
20
Win Dan - awatar
Win Dan
25
Ilona Różańska - awatar
Ilona Różańska
17
Marzena Mazuchowska - awatar
Marzena Mazuchowska
10
Grażyna - awatar
Grażyna
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij