Zbiórka Sezon 2021 na Pogodnej - zdjęcie główne

Sezon 2021 na Pogodnej

510 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Prosimy Was o wsparcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy, którego operatorem jest Fundacja Mam Pomysł.

***

Wiosna w pełni! A jak powszechnie wiadomo jest to również czas wielkich porządków, zarówno tych domowych, jak i ogrodowych. Dlatego mamy dla Was fantastyczną propozycję na ciepłe (mamy nadzieję, że w końcu nadejdą upragnione upały), długie, majowe dni. Każdy z Was może czynnie się włączyć w nasze działania i mieć swój wkład w czynienie dobra. Rozpoczęliśmy przedsięwzięcie, które ma na celu poprawę komfortu podopiecznych przebywających w naszej placówce i zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Potrzebujemy wsparcia w zakupie materiałów, których użyjemy do stworzenia lepszych warunków dla psów i kotów pod naszą opieką oraz wykonania drobnych remontów i napraw.

Może jest szansa, byście wsparli nas tym/na zakup tego, czego akurat potrzebujemy:

 • kostka brukowa betonowa (około 80m2),

 • płyty OSB(przynajmniej 20 sztuk, optymalna grubość 12 mm ),

 • klej do płytek oraz fuga (kolor dowolny).

 • modułowe ogrodzenie betonowe - 2 metry wysokości, około 70 metrów bieżących (wykonanie przegród między psami na wybiegu, odgrodzenie kwarantanny, czy ogrodu sensorycznego).

Pogoda sprzyja przebywaniu na dworze w związku z tym nastąpiło zintensyfikowanie spacerów z naszymi podopiecznymi. Mamy mnóstwo psów trudnych, które wymagają bezpiecznej pracy. Liczba podopiecznych stale rośnie w związku z tym potrzebujemy doposażyć nasza placówkę w następujące produkty:

Poszerzamy teren dla naszego „Schroniska dla roślin”, z chęcią przygarniemy nowych, zielonych przyjaciół:

 • byliny ogrodowe

 • krzewy ozdobne

 • pnącza dekoracyjne

 • drzewka oraz krzewy owocowe 

Do tego rodzaju prac przygarniemy również przedmioty, które zużywamy w dużych ilościach:

- rękawice ogrodowe,

- szpadle, łopaty, wiadra, taczkę.

Do prac porządkowych, czystości zawsze chętnie przyjmiemy: płyny do dezynfekcji rąk, powierzchni; rękawiczki jednorazowe, ręczniki papierowe, podkłady higieniczne, gąbki, ściereczki, worki na śmieci, zmiotki, szufelki, mopy.

Propozycja, jak możesz nas wesprzeć:

 • przyjdź do naszej placówki i włącz się aktywnie w działania na terenie schroniska - szansa na taką akcję już 23 maja! Poinformujemy w aktualnościach na www.schroniskoswidnica.pl

 • zorganizuj zbiórkę potrzebnych rzeczy,

 • pomóż nam zakupić niezbędne produkty - wpłać darowiznę przez tę zbiórkę bądź przekaż nam zakupione przedmioty. 

Całe przedsięwzięcie to mnóstwo pracy, ale sezon 2021 chcemy otworzyć w pełni efektywnie!

Dlaczego ta zbiórka?

Przez pandemię covid-19 od 2019 roku nie uczestniczyliśmy w ani jednym festynie, zbiórce. Zawsze to one wspierały gromadzenie środków na takie cele, więc pozostaje nam poprosić Państwa o wsparcie w takiej formie... Wiemy, że prosimy o wiele, ale dzięki Wirtualnym Opiekunom mamy wartościową karmę dla psiaków/kociaków, więc może w taki sposób zechcecie nas wesprzeć zdalnie, online :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
510 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 13

Aleksandra Łakomska - awatar
Aleksandra Łakomska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Toczek - awatar
Agata Toczek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bozena Beznovsky - awatar
Bozena Beznovsky
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij