Zbiórka Darowizny na cele statutowe - zdjęcie główne

Darowizny na cele statutowe

28 934 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 933 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie nasze chce towarzyszyć rodzinom osób z niepełnosprawnościami  w życiowej drodze, wspierać rozwój i zdrowie dzieci, pomagać rodzicom i opiekunom dając im choć chwilę oddechu. Naszym priorytetem jest zorganizowanie całego systemu działań wspierająco-wytchnieniowych dla rodzin osób z niepełnosprawnością oraz akcji o charakterze edukacyjnym i kulturalnym kierowanych do społeczności lokalnej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Wujcikowska - awatar

  Anna Wujcikowska

  29.05.2023
  29.05.2023

  puzzle było sobie życie

 • Claudia Płońska - awatar

  Claudia Płońska

  02.05.2023
  02.05.2023

  Licytacja

 • Karolina - awatar

  Karolina

  29.04.2023
  29.04.2023

  Strój

 • Irmina Sawulak - awatar

  Irmina Sawulak

  10.04.2023
  10.04.2023

  LEGO

 • Jo Anna - awatar

  Jo Anna

  29.03.2023
  29.03.2023

  Za licytacje

28 934 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 933 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 933

Katarzyna Buczek - awatar
Katarzyna Buczek
55
Joanna Kozak - awatar
Joanna Kozak
20
Monika Wiśniewska - awatar
Monika Wiśniewska
20
Kamila Urbańska- sztuczne kwiatki - awatar
Kamila Urbańska- sztuczne kwiatki
10
Katarzyna Buczek - awatar
Katarzyna Buczek
30
Marta Gawińska Torebki - awatar
Marta Gawińska Torebki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Barbara Nowacka - awatar
Barbara Nowacka
10
Daria Morawska - awatar
Daria Morawska
20
Weronika Stateczna - awatar
Weronika Stateczna
45

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij