Zbiórka Pomoc Yorkusiowi - miniaturka zdjęcia

Pomoc Yorkusiowi

Zbiórka Pomoc Yorkusiowi - zdjęcie główne

Pomoc Yorkusiowi

53 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Wojakowska Lakota - awatar

Joanna Wojakowska Lakota

Organizator zbiórki

Mam na imię Asia. Zbieram pieniądze dla pieska. Bardzo mądrego i spokojnego pieska Shogunka który ma 12 lat . Był chory bo miał kamienie w przewodzie moczowy, zostalo to zoperowane  i teraz zachowuje się jak 3 letni piesek i tyle ma siły ale jest jeden.problem. Shogun jest głuchy A teraz zaczyna ślepnąć. A jakoś musi chodzić na spacery. I Po prostu być. Widzieć nas. Jeść i pić.  Nie może i nie widzieć i nie słyszeć. Proszę o pomoc w zbieraniu pieniędzy na zoperowane oczu. Jego oczy są  mętne  i powoli nie widzi rzeczy, wpada w różne rzeczy. W ścianę ostatnio wszedł. Potyka się na spacerze. Chce mu ułatwić życie.  Tylko taka operacja jest bardzo droga, A trzeba zoperować 2 oka A mnie nie stać na tak drogą operacje. Błagam proszę o pomoc. W was sila. Będę bardzo wdzięczna za uzyskaną pomoc. Z góry bardzo dziękuję za waszą pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
53 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Joanna Wojakowska Lakota - awatar

Joanna Wojakowska Lakota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
EwaW - awatar
EwaW
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij