Zbiórka Siano dla koni Fundacji Pegasus - zdjęcie główne

Siano dla koni Fundacji Pegasus

8 695 zł z 110 564 zł (Cel)
Wpłaciło 386 osób

Zbiórka od 08.2018

Pod skrzydłami Fundacji Pegasus przebywa obecnie setka zwierząt. Reagujemy,gdy człowiek znęca się nad zwierzęciem, krzywdzi je, porzuca. Zwierzęta trafiają pod naszą opiekę z interwencji, targów (takich jak Skaryszew/Bodzentyn), skupów koni rzeźnych. 

Zwierzęta zdrowe, po rehabilitacji często znajdują dobre domy. Te chore, wyniszczone, z ranami ciała i serca zostają w fundacji do końca swoich dni. 

/Metamorfozy koni Fundacji Pegasus http://pegasus.org.pl/category/metamorfozy/ /

81 koni nie ma szans na adopcję, ich domem są ośrodki Pegasusa. Gdy kończy się lato, ostatnie promienie słońca przestają ogrzewać końskie grzbiety, kończy się też trawa. Nie ma trawy -
nie ma jedzenia! I tu wkraczamy My, ludzie kochający zwierzęta! 

Musimy zapewnić koniom siano, ich podstawowy posiłek. 

273 dni zimna x 5 zł kostka siana (cena już z transportem, w tym roku była susza więc siano drożeje) x 81 koni = 110 565 złotych. 

22 113 kostki pachnącego trawiastego suszu to bezpieczna jesień, zima i wczesna wiosna.
To spokojne wieczorne chrupanie.
Codzienne rżenie radości po wejściu do ciepłej stajni, gdy w boksie czeka syta kolacja.
To szczęście koni… to ich życie. 

Konie Pegasusa potrzebują 22 113 miłośników zwierząt, którzy zamiast kawy, ciastka czy batona wrzucą piątkę do końskiej skarbonki.  Damy radę? Kto przyjmuje wyzwanie?

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.20
  10.04.20

  Bea :-)

 • Bartek - awatar

  Bartek

  08.04.20
  08.04.20

  Pińcet PLUS!!!! Jest ogień

 • Rakesh Sharma - awatar

  Rakesh Sharma

  08.04.20
  08.04.20

  Sto Lat Bartek

 • Happy birthday Bartek! - awatar

  Happy birthday Bartek!

  08.04.20
  08.04.20

  <3

 • Agat - awatar

  Agat

  08.04.20
  08.04.20

  Trzymam kciuki za kopytne!

8 695 zł z 110 564 zł (Cel)
Wpłaciło 386 osób

Wpłaty: 386

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
JAcek NAtkaniec - awatar
JAcek NAtkaniec
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jerzy Igor - awatar
Jerzy Igor
10
Kuba Ka - awatar
Kuba Ka
120
Gosia - awatar
Gosia
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij