Zdjęcie historii zbiórki Pomoc dla kózki "Zuzi"

Pomoc dla kozy "Zuśki".

Interwencja, Kośmin gdzieś na Mazowszu. Właściciel nie chciał dobrowolnie oddać kozy,  powiedział, że nie chciał leczyć, bo koza ma iść do rzeźnika. Potem się  wycofywał z tych słów. Prosimy o asystę Policję i odbieramy zgodnie z Ustawą o Ochronie Zwierząt. Pierwsza wizyta u lekarza weterynarii i pierwsze spostrzeżenia: brak kolczyka identyfikacyjnego , wychudzenie – lewe udo  z zanikiem mięśni, kończyna lewa tylna – urwany fragment wraz z racicą, rana pokryta ziarniną i kałem, widoczne fragmenty ścięgien i chrząstki. W ocenie lekarza długi stan trwania choroby. Dalsze pozostawienie zwierzęcia bez pomocy weterynaryjnej to skazanie „Zuzi” na niewyobrażalny ból i cierpienie. Możliwość wdania się zakażenia - sepsy a końcowym efekcie konanie w cierpieniach.

Pomóż nam Pomagać, będziemy leczyć „Zuśkę” nie oddany kózki pod nóż rzeźniczy. Jest już w zaprzyjaźnionym hoteliku pod stałą opieką weterynaryjną.

Liczy się każda wpłacona złotóweczka!

Zdjęcie historii zbiórki Pomoc dla kózki "Zuzi"Zdjęcie historii zbiórki Pomoc dla kózki "Zuzi"

Warto jest pomagać !!!

Warto jest pomagać. Kózka czuje się coraz lepiej pod czujnym okiem lekarza weterynarii Pana Sidora i opiekunki – właścicielki hoteliku Pani Asi. Noga dobrze się goi , rana zabliźnia się, nie jest opuchnięta. Pan doktor Sidor zajmuje się nią przez cały czas i ma nadzieję że wszystko będzie ok. ,że noga nie będzie musiała być amputowana. Założył jej skarpetę ,a w przyszłości nasza Zuzia będzie miała  specjalny bucik. Kózka bardzo lubi być głaskana, i chce się bawić, chodzi za człowiekiem. Jej oczy i zachowanie mówią że jest szczęśliwa , i że wreszcie nie cierpi. Dzięki wspaniałej opiece tych dwojga ludzi kózka dochodzi do zdrowia . Właśnie zjadła młode listki winogron (pewnie brak witamin ) ale Pani Asia stwierdziła „przecież odrosną niech je).

Zdjęcie historii zbiórki Pomoc dla kózki "Zuzi"Zdjęcie historii zbiórki Pomoc dla kózki "Zuzi"Zdjęcie historii zbiórki Pomoc dla kózki "Zuzi"

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij