Zbiórka Skarbonka na operacje Carmen - zdjęcie główne

Skarbonka na operacje Carmen

860 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Aktualizacja!!!

Kochani podczas zabiegu Carmen okazało się, że masa guza jest większa niż przewidywano, a sam guz już wcześniej się rozpadał - konieczne było usunięcie śledziony :(. Carmenkę za 10 dni od zabiegu czeka kontrola, a my musimy zapłacić fakturę 1988 zł za operację i opiekę weterynaryjną. Kto może i pomoże? Bardzo prosimy o Wasze wsparcie dla Carmenki ♥️🙏.

CARMEN trafiła pod naszą opiekę w maju 2015 roku... Część z Was pamięta walkę o jej zdrowie, życie, ciągłe badania, operację, ten strach, że nie damy rady... Daliśmy radę! 

Kiedy zdrowie CARMENKI poprawiło się priorytetem stało się znalezienie jej domu jednak tu pojawił się podstawowy problem - to nie jest łatwa w obsłudze suka! CARMEN w młodości musiała walczyć o swoje, o jedzenie, o spokój i ten nawyk został w niej na stałe. Przemiła, wdzięczna lecz bardzo nieobliczalna i niebezpieczna w pewnych sytuacjach wobec innych psów sunia. W rękach kogoś doświadczonego, odpowiedzialnego i świadomego to wspaniały pies lecz w rękach osoby, która nie ma świadomości jej reakcji (usłyszeć o tym a zobaczyć to dwie rożne sprawy) to odbezpieczony granat... dlatego tak trudno było przez te 5 lat znaleźć jej dom stały.

Dziś już wiemy, CARMEN zostanie u Asi dożywotnio, po 5 latach poszukiwań poddajemy się! Jednak dla samej CARMEN była to najlepsza decyzja - jest kochana, szanowana, rozumiana i zadbana.

Kiedy już miało być dobrze pojawiły się problemy zdrowotne, sunia ma już 11 lat, wiele przeszła, teraz pojawił się nowy przeciwnik - guz na śledzionie, który trzeba koniecznie i szybko usunąć!!! Są też zmiany na nerce, guzki widoczne gołym okiem, które warto też usunąć przy jednym zabiegu. Konieczne jest zrobienie badań przed operacją, być może wdrożenie leczenia w zależności od wyników histopatologii.

Termin operacji ustalony jest na 25 września, zaczynamy walkę z czasem!

Prosimy Was bardzo o wsparcie,

każdy grosz ma znaczenie dla naszej Carmen!


Serdecznie dziękujemy za pomoc, 

Fundacja Nadzieja Dobermana

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
860 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Emilia Dziektarz - awatar
Emilia Dziektarz
50
Daniel - awatar
Daniel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
20
Majk - awatar
Majk
20
Magdalena Mańczak - awatar
Magdalena Mańczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sabina - awatar
Sabina
200
Majra i Tigra - awatar
Majra i Tigra
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij