Zbiórka Skrzydlata bezdomność 24/7 - zdjęcie główne

Skrzydlata bezdomność 24/7

923 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pora późna… Czy śpicie? Bezdomność nigdy nie śpi, a przez nią my też nie możemy spać…

Ona działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,  bez względu na warunki zewnętrzne, bez względu na nasze możliwości. Jest wszędzie, czasami mamy wrażenie, że czyha na nas za każdym rogiem, chowa się pod każdym kamieniem.  Jej dzieci – nasi podopieczni, skrzywdzeni przez swoją Matkę Bezdomność i przez człowieka mają tylko nas…
Nie rozumieją tego, co dzieje się na świecie. Żyją w swoim psim świecie, gdzie mają więcej niż mieli wcześniej. Mają spokój, bezpieczne miejsce, pełną miskę i … człowieka. Człowieka, który kiedyś skrzywdził, upodlił, zniszczył. Człowieka, który zawiódł. Poznali innego człowieka – takiego, który nie zbije, nie postraszy, nie wyrzuci. Takiego, który dba.

Ten człowiek, któremu nasze zwierzęta postanowiły znowu zaufać (podziwiamy je za to) bardzo się martwi. Co będzie jutro? Co będzie za tydzień, za miesiąc?

Dzięki naszym Przyjaciołom, Darczyńcom, Osobom, które przekazały dla naszych podopiecznych 1 % swojego podatku, jeszcze niedawno mogliśmy „hulać pełną parą”. Tak jak zawsze chcieliśmy, tak jak marzyliśmy od lat…

Mała Fundacja z "Zadupowna" – to było 10 lat temu. Teraz jest inaczej. Za nami lata pracy, czasami ponad siły. Setki zwierzaków w nowych domach. Pracą, katorżnicza pracą, zapracowaliśmy na Wasze zaufanie.  Tak nam się wydaje. Wiecie jak działamy, a może nie wiecie – można sprawdzić – zawsze dla dobra zwierząt. Współpraca z innymi Fundacjami, z osobami pomagającymi prywatnie... Staramy się nigdy  nie odmawiać pomocy – dziś musimy. Z prostej przyczyny – bardzo boimy się o los naszych podopiecznych.

Stan konta przeraża. Zobowiązania również. Za hotele, usługi weterynaryjne i karmę trzeba zapłacić…

Miesięczne koszt utrzymania naszych podopiecznych w hotelach i domach tymczasowych, to kwota 4 - 5 tysięcy złotych . Do tego są dodatkowe wydatki...

Jak sobie poradzimy, kiedy sytuacja w kraju jest bardzo zła? Głaszcząc psie głowy, zastanawiamy się – jak to będzie?

Obawiamy się, że będzie bardzo źle…

Dlatego zwracamy się do Was o pomoc, do Was, Osób Wielkich Serc, do Osób, które są w stanie pomóc.

Marzymy o tym, aby uzbierać środki chociaż na najbliższe 2 miesiące , które pozwolą nam opłacić najpilniejsze zobowiązania.
To 10.000 zł. Dużo. Ale taniej się nie da.  

My będziemy spokojniejsi, psy pewnie też.  Bo nasz nastrój udziela się psom…

Za każdą pomoc bardzo Wam dziękujemy <3
Bez Was - Ludzi Dobrej Woli, Darczyńców - nie ma nas!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    01.04.20
    01.04.20

    Wszystkiego dobrego!

923 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Lilka i Ozzi z psiego raju ! - awatar
Lilka i Ozzi z psiego raju !
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KKCC - awatar
KKCC
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Maja - awatar
Maja
100
IZA K. - awatar
IZA K.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij