Zbiórka Mała Jolka zbiera na konsultację - miniaturka zdjęcia

Mała Jolka zbiera na konsultację Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mała Jolka zbiera na konsultację - zdjęcie główne

Mała Jolka zbiera na konsultację

100 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 


Kochani jak wiecie nasza Jolka łatwo nie miała. Prawie całe życie spędziła przy rozwalającej się budzie na łańcuchu , jedząc byle co i dzieląc los z innymi nieszczęśnikami '' wiszącymi '' na łańcuchach. Jolka na pewno nie raz rodziła, co stało się z dziećmi nigdy się nie dowiemy. Chcemy dla psicy jak najlepiej, pragniemy ,żeby zapomniała o koszmarze i wszystko co złe zostawiła daleko w tyle. Jolka była na wizycie u lekarza weterynarii. Miała robione badania krwi , obcięliśmy długie pazury , została wykąpana, dostała kiltixa jest dobrze karmiona i powoli przymierzamy się do sterylizacji. Pani doktor zbadała również serduszko i okazało się ,że nie jest dobrze, i musimy zrobić echo serca. Koszt takiego badania to ok.170 zł. i tu ogromna prośba do Was o pomoc w uzbieraniu tej kwoty. Niejednokrotnie dzięki Waszej pomocy i ogromnym serduchom mogliśmy pomóc psom.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
100 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pezet - awatar
Pezet
20
Sylwia Grzeszczyk -Żiżka - awatar
Sylwia Grzeszczyk -Żiżka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij