Zbiórka Na przetrwane Skrzydlatego Psa - miniaturka zdjęcia

Na przetrwane Skrzydlatego Psa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na przetrwane Skrzydlatego Psa - zdjęcie główne

Na przetrwane Skrzydlatego Psa

3 344 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

 BEZ WSPARCIA NIE PRZETRWAMY

Tak naprawdę od dłuższego czasu walczymy o przetrwanie. To nie wstyd się przyznać. Z przerażeniem patrzymy w przyszłość!
Obecnie nie mamy pieniędzy na dalszą działalność! Nasza sytuacja jest bardzo ciężka. Czujemy się  bezsilni. Ludzie wymagają od nas wiecznie otwartego konta, wsparcia dla każdego zgłoszonego zwierzęcia, pomocy w utrzymaniu i leczeniu zwierząt w potrzebie. Staramy się nie odmawiać. Jednak, od pewnego czasu musimy odmawiać. Nie stać nas nawet już na podstawowe potrzeby NASZYCH zwierząt.  Wszystko strasznie drożeje, usługi weterynaryjne i opłaty za hotele dla zwierząt również. Średnie miesięczne koszty związane z leczeniem i hotelowaniem zwierząt sięgają 15 tyś. złotych.

OBECNIE NIE MAMY TAKICH PIENIĘDZY 

Wiemy, że wszystkim jest teraz trudno, ale jak mamy zamknąć oczy na cierpienie? Jak nie zabrać chorego zwierzęcia do lecznicy? Nie potrafimy. Dwoimy się i troimy, by naszym podopiecznym niczego nie brakowało. Zapewniamy najlepszą opiekę. Próbujemy zminimalizować koszty, jak się da. Jednak nie na wszystkim się da zaoszczędzić. Na dobrych hotelach czy leczeniu nie da się zaoszczędzić. Dokładamy do Skrzydlatej skarbonki mnóstwo swoich pieniędzy, ale nie da się ukryć, że to głównie dzięki Wam, dzięki Waszemu wsparciu ratujemy i pomagamy zwierzęta, których nikt wcześniej nie zauważał, które nie miałyby szans na powrót do zdrowia, na godne dalsze życie, czy wręcz przeżycie.
Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, kiedy udaje się nam pomóc i ocalić chociaż jedno życie, ale niestety, miłością i radością nie opłacimy faktur.
Jeżeli nam pomożecie, to chcemy dalej walczyć. Chcemy dalej działać jak do tej pory: od początku do końca na najwyższym poziomie. 

BŁAGAMY!
 WASZA POMOC, TO NASZE BYĆ, ALBO NIE BYĆ!

BŁAGAMY - jeśli życie i zdrowie uratowanych przed bezdomnością, przed cierpieniem, ale często i również przed śmiercią zwierząt ma dla Was znaczenie - WESPRZYJCIE NASZĄ ZBIÓRKĘ!

Jesteście naszą ostatnią deską ratunku. Chcemy nadal działać i ratować. Mamy do tego zapał, serce, chęci, doświadczenie. Nie mamy tylko pieniędzy.

Za każde wsparcie ogromnie dziękujemy w swoim imieniu, jak również (przede wszystkim) w imieniu tych, którzy sami o pomoc nie poproszą... Naszych podopiecznych.
Ekipa Fundacji Skrzydlaty Pies

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 344 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 12

Monika Sternal - awatar
Monika Sternal
10
Em-r - awatar
Em-r
500
Mia ;) - awatar
Mia ;)
50
Kaja Szymańska - awatar
Kaja Szymańska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Magda - awatar
Magda
100
EwaMR - awatar
EwaMR
1 234
Natalia - awatar
Natalia
100
Agata - awatar
Agata
50
Kamila - awatar
Kamila
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij