Zbiórka Prośba o Wolność - zdjęcie główne

Prośba o Wolność

561 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Skarżyński - awatar

Sławomir Skarżyński

Organizator zbiórki

POLSKI / ANGIELSKI                           

Witam 

Zawsze to ja pomagałem i jeśli mogę pomagam do dzisiaj, wspierałem i wspieram przynajmniej raz na jakiś czas zrzutki, czy też w inny sposób.

Nie sądziłem, że nadejdzie taki dzień, w którym to ja będę potrzebował pomocy.

Kochani potrzebuję waszego wsparcia w mojej trudnej sytuacji życiowej. Wcześniej miałem napisany inny artykuł, ale ciągle mnie coś powstrzymuje i blokuje nawet do chwili obecnej aby o tym napisać. 

Czuję wstyd pisząc tutaj o tym, ale nie radzę sobie w żaden sposób. 

Mam ogromne kłopoty finansowe i pomimo wszelkich prób naprawy, pomimo moich działań i pracy z dnia na dzień jest coraz gorzej nawet z groźba do 8 lat więzienia. 

Zostałem oszukany gdzie miałem otrzymać pomoc i miało być lepiej. Wykorzystano moją dobroć i znajomość osoby która mi to zrobiła. 

Mam takie emocje w sobie, że nie jestem w stanie sobie tego wszystkiego wyobrazić, a tym bardziej cokolwiek napisać. 

Moja historia zaczęła się około 2 lat temu i jest bardzo krótka.

Około dwóch lat temu podpisałem dokumenty i to co zrobiłem, tego nie pamiętam. 

Na spotkaniu z kolegami podłożono mi umowy i sfałszowaną dokumentację do podpisania. Wypiłem 2 kawy i wodę, do których dosypano mi coś po czym byłem całkowicie bez świadomości.  I tak mi zgotowano los.

Po prostu. Podpisałem takie dokumenty,że dzisiaj grozi mi za nie 8 lat i spłata pieniędzy. Później byłem wykorzystywany z każdej strony. Tak mnie załatwiono i oszukano.

Często zastanawiam się jak to jest kiedy kobieta zostaje zgwałcona po tabletce gwałtu, lub ile to razy wykorzystano takie środki odurzające aby człowiek nic nie pamiętał. 

Z tego co wiem takich ludzi jest wielu, a sprawy te upadają bo są nie do udowodnienia.  Ani kobieta po gwałcie, ani inna osoba nie udowodni braku pamięci a środki odurzające nie są do wykrycia po tak długim czasie. 

Co taki człowiek, wykorzystany w ten sposób nosi w swoim sercu?. 

Zanim wpadłem w trudne warunki życiowe miałem wielu przyjaciół i znajomych. Dzisiaj kiedy wokół mnie znajomi i przyjaciele wiedzą co się stało to po prostu ich nie ma. 

Nie dość że zostałem oszukany to do tego zostałem sam i to jeszcze wszystko tracę, przede wszystkim zaufanie i swoje serce które mam otwarte dla wszystkich ludzi.

Bóg jeden wie jak to wszystko się zakończy.

Ale ja wiem jedno, że jeśli nikt mi nie pomoże to długi czas spędzę w więzieniu. 

A tam każdy dzień będzie dla mnie jak całe moje życie.

Taki los mi zgotowano.

Otworzyłem swój profil na Facebooku i powiązałem się z ludźmi wiernymi Bogu. Nie chcę tutaj nawoływać Boga do swojej sprawy. Bóg i tak już został przeze mnie w tą sprawę wciągnięty bo proszę go o pomoc aby ludzie dobrej woli i z dobrym sercem pomogli mi, ale pozostała mi tylko do wszystkich ludzi moja wielka prośba o pomoc do ludzi z Wielkim sercem. 

PROSZĘ O POMOC I O SWOJĄ WOLNOŚĆ.

Trudno jest mi to wszystko zrozumieć. Lecz ja nie będę się poddawał.

Jestem na wykończeniu psychicznym i fizycznym pomimo to że pracuję. W czasie pracy nie potrafię się skupić bo mam tylko jedno w głowie, to oszustwo i jedna wielką pustkę.   

Dlaczego grozi mi do 8 lat ?

Bo w większości dokumenty zostały przez nich sfałszowane. Do Instytucji finansowej wystąpił prawnik o dokumentacje którą podpisałem,,, odpowiedź jest jedna..... Na podstawie obowiązujących przepisów prawa polskiego nie jesteśmy zobowiązani do udzielania informacji a tym samym wysyłania podpisanej dokumentacji ..... Prawnik powiedział mi  ,,,,, Panie Sławku dla mnie jest to mafia i co chce Pan z tym zrobić? Jeśli pójdzie Pan do sądu i powie prawdę, to za swoja uczciwość siedzi Pan z miejsca. 

Nie dość, że oszustwo to jeszcze koszt tego oszustwa to 8 lat więzienia plus koszty uboczne całości i do tego nie mam już nic.

Kochani takie właśnie mamy Polskie prawo.  A Ja za swoją uczciwość i normalne życie będę odbywał wyrok.

Mam dzieci, z którymi chciałbym spędzić ich najlepszy wiek w ich życiu.

Powyższa sytuacja spowodowała, że założyłem tą zbiórkę. 

Bardzo dziękuje za jakiekolwiek wsparcie, za każdą złotówkę, tylko 1 złotówkę, która bardzo może pomóc.

Napisałem do was prośbę bo wieżę w światełko nadziei.

Wierzę w tych którzy mają wiarę w drugiego człowieka.

Z jednej strony jestem atakowany jako przez ludzi, a inni pytają mnie co tak naprawdę się stało? a ja nic nie pamiętam. 

Tak oszukanych ludzi jest tysiące. Jestem w trakcie opracowywania strony na Facebooku wychodząc na przeciw Cierpieniu ludzkiemu z powodu chorób, pomocy rodzinom w trudnej sytuacji życiowej. Będę pomagał finansowo i rzeczowo.  

Bez Waszej pomocy, bez pomocy Ludzi dobrej woli nie dam rady.

Za każdą pomoc odwdzięczę się swoją miłością, dobrem, które będę mógł oddać.

Proszę Was o pomoc w imię Miłości do Bliźniego.

Dobro zawsze wraca Dobrem, a Zło wraca Złem.
Ja coś o tym wiem.


Sławomir Skarżyński


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sławomir Skarżyński - awatar

  Sławomir Skarżyński

  01.11.19
  01.11.19

  Moi Kochani. Mam wspaniałą rodzinę w tym 2 synów i wspaniałego pieska który miał być oddany. Pieska przyjąłem i stał się członkiem rodziny. W Żonie swojej zakochałem się drugi raz, bo która to kobieta chciałaby być ze skończonym facetem, który dzisiaj został bez przyszłości. Taką kobietę należy szanować i podziwiać, oddać się jej w całości. Dzieci moje nie wiedzą nic o moim problemie. Pomagają mi w tej sprawie tylko rodzice bo tylko oni mi zostali. Nie mam już przyjaciół i znajomych. Prosiłem kilka osób aby mi pomogli i zostałem bez odzewu. Błagam Was pomóżcie zebrać mi te pieniądze bo inaczej moja rodzina zostanie beze mnie. Proszę Was o pomoc w imię Miłości do bliźniego. Dobro zawsze wraca Dobrem, a Zło wraca Złem. Ja coś o tym wiem. Sławek

  Zdjęcie aktualizacji 39 230

Komentarze


 • Beata Kurzeja - awatar

  Beata Kurzeja

  22.01.20
  22.01.20

  Pamiętam w modlitwie.

 • Beata Maria Kurzeja - awatar

  Beata Maria Kurzeja

  03.12.19
  03.12.19

  Życzę powodzenia.

  • Sławomir Skarżyński - awatar

   Sławomir Skarżyński - Organizator zbiórki

   15.01.20
   15.01.20

   jak sobie pomyśle o tym wszystkim to .... nic mi się nie chce .

 • Powodzenia 🙏🏼 - awatar

  Powodzenia 🙏🏼

  21.08.19
  21.08.19

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, aby moj chłopak chciał być Katolikiem i się ochrzcił

  • Sławomir Skarżyński - awatar

   Sławomir Skarżyński - Organizator zbiórki

   23.08.19
   23.08.19

   Niech królestwo Boże zajdzie do niego

561 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sławomir Skarżyński - awatar

Sławomir Skarżyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Kurzeja - awatar
Beata Kurzeja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Irena Matyjaszek - awatar
Irena Matyjaszek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij