Zbiórka plan b - zdjęcie główne

plan b

15 770 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 188 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Mirowska Szturma - awatar

Anna Mirowska Szturma

Organizator zbiórki

Hi there, my name is Anna
 
I’m 34 years old and for 15 years now I’m suffering on multiple sclerosis. My “adventure” with this disease has started in high school. It’s that time in Your life when you're planning the future for yourself. So when I was diagnosed, my only though was to run away from the hospital, catch up with learning materials and get to university.
When I managed to meet the goal, disease has made it impossible for me to continue to study at the University. I couldn’t attend the obligatory classes. I had to rearrange my life plans again and change my field of study. I have worked and learned simultaneously with necessary brakes due to multiple sclerosis symptoms. However I managed to finish my degree and got my dreamed job. At that time the symptoms got worse and more aggressive. I had to fight for several months to gain my sight back as I thought I lost it in the first stage of that attack. Unfortunately this is the way in your life that it hits you when you least expect it. SM is a challenge to your limits by facing you with difficulties and major problems.
The medicine is only slowing down the symptoms and progress of the disease. They are also energy and life vampires for your body. My treatment lasts for over 15 years and the medicine is getting less effective.
Last year I lost ability to walk and it took me months of rehabilitation to learn how to walk again. I was also told that I will never be able to have kids.
That was it. Enough is enough. I have started to look for alternative solutions in order to fight back. Many friends and people who were familiar with the multiple sclerosis convinced me to try unconventional medicine.
This means I need to travel a lot to visit specialist who makes unbelievably believable! And I do believe in miracles. I need your support because by believing in miracles I believe in you!


Cześć, mam na imię Ania, mam 34 lata, od 15 lat choruję na Stwardnienie rozsiane. Moja "przygoda" z tą chorobą zaczęła się w klasie maturalnej. To czas kiedy zaczynasz planować swoje życie, więc kiedy lekarz przekazał mi diagnozę, myślałam tylko o tym że muszę jak najszybciej wyjść z szpitala i nadrobić materiał, zdać maturę i dostać sie na studia. Kiedy to się udało, na pierwszym roku studiów choroba uniemożliwiła mi na uczęszczanie na praktyczne zajęcia z przedmiotu który był obowiązkowy. Musiałam szybko wymyślić inny plan, zmieniłam kierunek studiów, studiowałam i pracowałam, z przerwami kiedy występowały silniejsze rzuty choroby. Skończyłam studia, dostałam pracę ktorą na prawdę lubiłam jednak choroba zaczęła robić się coraz bardziej złośliwa. Spowodowała utratę wzroku, minęło kilka miesięcy ciężkiej i wyczerpującej walki zanim wzrok wrócił. Z chorobą już tak jest, atakuję w najmniej spodziewanym momencie,często ogranicza, wystawia na kolejne próby. Leki którymi "leczą" SM niestety bardzo obciążają organizm, mają wpływ na codzienne funkcjonowanie. Z racji że choruję już tak długo, dostępne leki przestają na mnie działać. 

W zeszłym roku przestałam chodzić, spedziłam miesiące w szpitalu by stanąć na nogi, dowiedziałam się również że nie będę mogła mieć nigdy dzieci. W tym momencie obraziłam się na SM, zmęczyło mnie. 

Zaczęłam szukać alternatywnych rozwiązań, wiele osób zaczęło przekonywać mnie do metod medycyny niekonwencjonalnej. 

Wiąże się to z podróżami w miejsca gdzie metody leczenia potrafią działać cuda... ja w te cuda wierzę. Potrzebuję Waszego wsparcia, wierząc w cuda wierzę w Was.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sopot - awatar

  Sopot

  26.01.2019
  26.01.2019

  ;)

 • Marta - awatar

  Marta

  01.08.2018
  01.08.2018

  Aniu, nie poddawaj się! Trzymam kciuki

  • Anna Mirowska Szturma - awatar

   Anna Mirowska Szturma - Organizator zbiórki

   02.08.2018
   02.08.2018

   Dziękuję Kochana ! 💛💫 nie ma mowy o poddaniu się 🙂 dziękuję za wsparcie !!

 • Olga - awatar

  Olga

  12.03.2018
  12.03.2018

  Trzymam kciuki!

  • Anna Mirowska Szturma - awatar

   Anna Mirowska Szturma - Organizator zbiórki

   13.03.2018
   13.03.2018

   Dziękuję 😶😘

 • Małgorzata z Bydgoszczy - awatar

  Małgorzata z Bydgoszczy

  12.03.2018
  12.03.2018

  Aniu wszystko się uda, trzymamy kciuki.

  • Anna Mirowska Szturma - awatar

   Anna Mirowska Szturma - Organizator zbiórki

   12.03.2018
   12.03.2018

   Dziękuję! ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.03.2018
  01.03.2018

  Trzymam kciuki. Powodzenia

  • Anna Mirowska Szturma - awatar

   Anna Mirowska Szturma - Organizator zbiórki

   01.03.2018
   01.03.2018

   Dziękuję 😶☺

15 770 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 188 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Mirowska Szturma - awatar

Anna Mirowska Szturma

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 188

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila - awatar
Kamila
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sopot - awatar
Sopot
250
Sopot - awatar
Sopot
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
mbmb - awatar
mbmb
5
Sopot - awatar
Sopot
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta - awatar
Marta
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij