Zbiórka Pomóżcie mi zwyciężyć glejaka - zdjęcie główne

Pomóżcie mi zwyciężyć glejaka

3 408 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać teraz
 
Halina Tarasiuk - awatar

Halina Tarasiuk

Organizator zbiórki

Nazywam się Halina Tarasiuk. W 2018 roku dowiedziałam się, że choruję na nowotwór złośliwy mózgu. Ta informacja spadła na mnie nieoczekiwanie. Przeszłam już jeden zabieg, chemioterapię i radioterapię, niestety nowotwór nie daje za wygraną. Przez zabiegi nie jestem w stanie pracować, chociaż bardzo bym chciała, ale osłabienie organizmu jest zbyt duże. Moja sytuacja zdrowotna, ekonomiczna i społeczna jest bardzo ciężka. Leczenie pochłania cały domowy budżet. Potrzebuj Waszej pomocy aby zakupić niezbędne leki, zapewnić dziewczynkom podstawowe potrzeby i spłacić zobowiązania, które powstały w wyniku choroby.


Każdy, nawet najmniejszy dar będzie świadczył o tym jakimi cudownymi jesteście ludźmi . Dziękuje za każdą darowiznę i trzymajcie kciuki za moją walkę z tym raczyskiem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Halina Tarasiuk - awatar

  Halina Tarasiuk

  21.08.19
  21.08.19

  Kochani ostatnio jest stabilnie ????????????wyniki są dobre i staram się żyć normalnie ????o ile tak można bo jednak to już nie to samo niestety . Pieniądze przeznaczam na witaminy, suplementy ,prywatne wizyty ,konsultacje, Kosztowne leczenie alternatywne dało wiarę w dalszą walkę i chęć do życia. Wierzę ,że we wrześniu będę się cieszyć razem z córką na rozpoczęciu roku szkolnego ???? Bardzo chciałbyśmy zmienić mieszkanie na większe, żeby dziewczynki miały swoj pokój i warunki do nauki.Do tej pory jakoś radziłysmy sobie ,ale już jest coraz trudniej Dla mnie też przydałby się własne łóżko niestety ,już nie mówię o pokoju .Błagam w swoim imieniu i dziewczynek o pomoc Dziękuje dla osób ,które wsparły moja zbiórkę bardzo wiele to dla nas znaczy !!!

Komentarze


 • Marek Grzeszkiewicz - awatar

  Marek Grzeszkiewicz

  15.06.19
  15.06.19

  Życzę zdrowia i wiary. Powodzenia

 • DzikiPtak - awatar

  DzikiPtak

  02.04.19
  02.04.19

  Zdrówka ☺

 • Oczella - awatar

  Oczella

  18.03.19
  18.03.19

  Zdrowia Halinko! Pozdrawiamy Cię serdecznie całą rodziną ❤️

3 408 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać teraz
 
Halina Tarasiuk - awatar

Halina Tarasiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysztof Chrościelewski - awatar
Krzysztof Chrościelewski
50
Basia - awatar
Basia
50
Marcin - awatar
Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij