Zbiórka Pomóżcie mi zwyciężyć glejaka - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi zwyciężyć glejaka

Zbiórka Pomóżcie mi zwyciężyć glejaka - zdjęcie główne

Pomóżcie mi zwyciężyć glejaka

3 408 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać teraz
 
Halina Tarasiuk - awatar

Halina Tarasiuk

Organizator zbiórki

Nazywam się Halina Tarasiuk. W 2018 roku dowiedziałam się, że choruję na nowotwór złośliwy mózgu. Ta informacja spadła na mnie nieoczekiwanie. Przeszłam już jeden zabieg, chemioterapię i radioterapię, niestety nowotwór nie daje za wygraną. Przez zabiegi nie jestem w stanie pracować, chociaż bardzo bym chciała, ale osłabienie organizmu jest zbyt duże. Moja sytuacja zdrowotna, ekonomiczna i społeczna jest bardzo ciężka. Leczenie pochłania cały domowy budżet. Potrzebuj Waszej pomocy aby zakupić niezbędne leki, zapewnić dziewczynkom podstawowe potrzeby i spłacić zobowiązania, które powstały w wyniku choroby.


Każdy, nawet najmniejszy dar będzie świadczył o tym jakimi cudownymi jesteście ludźmi . Dziękuje za każdą darowiznę i trzymajcie kciuki za moją walkę z tym raczyskiem.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Halina Tarasiuk - awatar

  Halina Tarasiuk

  21.08.19
  21.08.19

  Kochani ostatnio jest stabilnie ????????????wyniki są dobre i staram się żyć normalnie ????o ile tak można bo jednak to już nie to samo niestety . Pieniądze przeznaczam na witaminy, suplementy ,prywatne wizyty ,konsultacje, Kosztowne leczenie alternatywne dało wiarę w dalszą walkę i chęć do życia. Wierzę ,że we wrześniu będę się cieszyć razem z córką na rozpoczęciu roku szkolnego ???? Bardzo chciałbyśmy zmienić mieszkanie na większe, żeby dziewczynki miały swoj pokój i warunki do nauki.Do tej pory jakoś radziłysmy sobie ,ale już jest coraz trudniej Dla mnie też przydałby się własne łóżko niestety ,już nie mówię o pokoju .Błagam w swoim imieniu i dziewczynek o pomoc Dziękuje dla osób ,które wsparły moja zbiórkę bardzo wiele to dla nas znaczy !!!

Komentarze


 • Marek Grzeszkiewicz - awatar

  Marek Grzeszkiewicz

  15.06.19
  15.06.19

  Życzę zdrowia i wiary. Powodzenia

 • DzikiPtak - awatar

  DzikiPtak

  02.04.19
  02.04.19

  Zdrówka ☺

 • Oczella - awatar

  Oczella

  18.03.19
  18.03.19

  Zdrowia Halinko! Pozdrawiamy Cię serdecznie całą rodziną ❤️

3 408 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać teraz
 
Halina Tarasiuk - awatar

Halina Tarasiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysztof Chrościelewski - awatar
Krzysztof Chrościelewski
50
Basia - awatar
Basia
50
Marcin - awatar
Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij