Zbiórka Julia kontra ZESPÓŁ RETTA - zdjęcie główne

Julia kontra ZESPÓŁ RETTA

103 081 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 890 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kasia Kapczynska - awatar

Kasia Kapczynska

Organizator zbiórki

Cześć.Mam na imię Julia.

Borykam się z nieuleczalną chorobą jaką jest ZESPÓŁ RETTA.

Czym jest Zespół Retta? Zespół Retta jest rzadkim zaburzeniem genetycznym. Choroba ta przypada średnio 1/10 000 urodzeń i 99% dotyka tylko dziewczynek. 

WYOBRAŹ SOBIE OBJAWY AUTYZMU, PORAŻENIA MÓZGOWEGO, PADACZKI, CHOROBY PARKINSONA, ZABURZENIA LĘKOWEGO-POŁĄCZENIE TEGO WSZYSTKIEGO TO JEST WŁASNIE ZESPÓŁ RETTA Z KTÓRYM ZMAGAM SIĘ KAŻDEGO DNIA.

Urodziłam się jako zdrowa dziewczynka,zaczynałam pełzać,przewracać się z brzuszka na plecki,zaczynałam samodzielnie jeść i nagle obudził się ON-RETT!!!.Mam prawie trzy latka,samodzielnie nie usiądę, nie chodzę, nie bawię się jak inne dzieci,nie mówię,porozumiewam sie za pomocą oczu-dlatego jestem nazywana MILCZĄCYM ANIOŁEM.RETT ZAMKNĄŁ MNIE W MOIM CIELE.

Odebrał mi wszystko czego sie nauczyłam, a wzamian za to dał 

➡️STEREOTYPIE RĄCZEK,

 ➡️BRUKSIZM,

➡️ATAKSJE,

➡️STANY LĘKOWE.

Plac zabaw zamienił na SALE REHABILITACYJNĄ,gdzie jestem każdego dnia i walczę ,by kiedyś pójść na spacer na własnych nóżkach,pobiegać z braćmi..

W tym roku byłam już na 7 turnusach rehabilitacyjnych i właśnie dzięki intensywnej rehabilitacji,wyjazdom na turnusy,zaczynam robić postępy,mimo,że samodzielnie nie usiądę-posadzona pięknie siedzę,postawiona,trzymana za rączki utrzymuję się w pozycji pionowej,a także trzymana staram się kroczyć.Jestem dzielną WOJOWNICZKĄ,która bez walki się nie podda.

Jednak,by iść dalej do przodu potrzebuję WASZEGO wsparcia,bo koszty związane z moim leczeniem,są kolosalne.Dlatego też, proszę Państwa o finansowe wsparcie,by móc wyjechać na zaplanowane do końca roku intensywne turnusy. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻.i spełnić moje JEDYNE MARZENIE-PÓJŚĆ NA SPACER ZA JEDNĄ RĄCZKĘ.

CHCĘ BYĆ CHOĆ W PEWNYM STOPNIU SAMODZIELNA 

Za wszelką okazaną pomoc i życzliwość serdecznie dziękuję, razem z moimi rodzicami

       Dziękujemy, że jesteście z nami! ♥️

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Hi, my name is Julia. 

I am struggling with an incurable disease which is RETTA SYNDROME. 

What is Rett Syndrome?  Rett syndrome is a rare genetic disorder.  The disease affects an average of 1 / 10,000 births and 99% only affects girls.

 IMAGINE THE SYMPTOMS OF AUTISM, CRABLE, EPILEPSY, PARKINSON'S DISEASE, ANXIETY DISORDER - THE COMBINATION OF ALL THIS IS MY RETTA SYNDROME WITH WHICH I WORK EVERY DAY.

 I was born a healthy girl, I started to crawl, roll over from my belly to my back, I started to eat on my own and suddenly ON-RETT woke up !!!  I say, I communicate through my eyes - that is why I am called the SILENT ANGEL. RETT HAS ENCLOSED ME IN MY BODY. He took everything I learned from me, and in return he gave it

 ➡️STEREOTYPES OF HANDS, 

➡️BRUXISM, 

➡️ATACTIONS,

➡️ FEAR STATES. 

He has turned the playground into a REHABILITATION HALL, where I am every day and I struggle to go for a walk on my own feet, go jogging with my brothers ... 

This year I have already attended 7 rehabilitation courses and it is thanks to intensive rehabilitation and trips to camps that I am starting to make progress, even though I will not sit down on my own - I sit beautifully seated, put up, held by the hands, I keep upright, and I also try to keep walking while holding  I am a brave WARRIOR who will not give up without a fight. However, in order to go further, I need YOUR support, because the costs associated with my treatment are colossal. Therefore, I am asking you for financial support to be able to go on intensive stays planned by the end of the year.  🙏🏻🙏🏻🙏🏻.and fulfill my ONLY DREAM - GO ON A WALK WITH ONE HANDLE.

 I WANT TO BE ALTHOUGH TO A CERTAIN DEGREE 

I would like to thank my parents for all the help and kindness 

Thank you for being with us!  ♥ ️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.09.21
  20.09.21

  Julia, trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!

 • Monika Chorbińska - awatar

  Monika Chorbińska

  19.09.21
  19.09.21

  Proszę Julkę ucałować od nas

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.21
  19.09.21

  Dzielna dziewczynka! Powodzenia!

 • Daria mata puzzle - awatar

  Daria mata puzzle

  18.09.21
  18.09.21

  ❤️

 • Aleksandra Wiśniewska - awatar

  Aleksandra Wiśniewska

  18.09.21
  18.09.21

  Za książeczkę 3D. Powodzenia Rodzinko.

103 081 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 890 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Kasia Kapczynska - awatar

Kasia Kapczynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 890

Hubert Oleksiak - awatar
Hubert Oleksiak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Łukasiewicz Sławomir - awatar
Łukasiewicz Sławomir
50
Karina Kawecka - sernik - awatar
Karina Kawecka - sernik
60
Anna Malinowska - awatar
Anna Malinowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Stefaniak - awatar
Anna Stefaniak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij